معرفی شرکت های فعال و معتبر در زمینه دوربین مداربسته

از دو تا پارتیشن به صورت مجزا تشکیل شده است. دوربین های مداربسته بر اساس 2 فاکتور بسیار مهم قابل دسته بندی هستند که تکنولوژی و طراحی بدنه خود به دسته بندی مجزا شناخته می شود. در دوربینهای مداربسته از این تکنولوژی بیشتر برای تشخیص تصاویر در تاریکی استفاده میشود. این شرکت در سال ۱۹۸۴ در سوئد تاسیس شد. شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته به صورت کاملا تخصصی ، اقدام به معرفی ، فروش و خدمات پس از فروش خود مینماید زیرا دوربینهای زمرد تصویر به بهترین نوع طراحی شده و آماده ارائه می باشند . بزرگترین مزیت نصب حرفهای، انجام شدن کل فرایند توسط متخصصان امنیتی است؛ زیرا این افراد به خوبی میدانند که هر سنسور را باید در کدام قسمت از محل نصب کنند. زیرا تغییرات ناگهانی در دمای هوا در نزدیکی سنسور باعث ایجاد آلارم های کاذب در سیستم های امنیتی می شود. در واقع صرف هزینه برای خرید سیستم امنیتی دزدگیر هزینه نبوده و نوعی بیمه به شمار می رود. کاربرد اصلی و عمده دوربینهای مداربسته در سیستمهای حفاظتی است اما کاربردهای آن به سیستمهای حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

به این ترتیب که با فعال شدن پنل با تماس تلفنی به صاحبین سازمان اطلاعرسانی می کنند. فعال کردن آلارم دستگاه و تنظیمات آن با اپلیکیشن EZView. که امکان شماره گیری در این دستگاه به صورت اتوماتیک از طریق خط تلفن ثابت منزل وجود دارد. این دستگاه که معمولا در اندازههای متفاوتی در ابعاد دیویدی پلیر تا کیس کامپیوتر در بازار موجود است بر حسب نیاز میتواند کوچک یا بزرگ و با قابلیتهای متفاوت باشد. از اینرو فرد میتواند با استفاده از قابلیت PTZ سیستمهای مداربسته، دوربین را به هر جهت که میخواهد بچرخاند و در هر جا که میخواهد زوم کند. دی وی آر ها شامل تعداد محدودی ورودی و خروجی تصویر و صدا هستند و همین محدودیت تعداد ورودیها آنها را دستهبندی کرده است. در مدل DNR دو بعدی، فریم و تصویر بصورت مجزا پردازش می شوند.

به همین خاطر باید با بهترین برند دزدگیر اماکن آشنا باشید تا انتخاب درست و مطمئنی داشته باشید. برند دزدگیر اماکن پارادوکس یکی از معروفترین مدلهای بازار جهانی است. برخی از دزدگیر های اماکن دارای تلفن کننده سیم کارتی می باشند. همانگونه که اشاره گردید تعداد کانال DVRها از روی تعداد ورودی تصویر تعیین میشود؛ حال آنکه دی وی آر ها میتوانند دارای تعداد کانال متفاوت ورودی برای صدا باشند. به این معنی که اگر عدد آن x12 را نشان دهد دوربین قادر است تا 12 برابر اندازه وقعی روی تصاویر زوم کند. پس از آن باید در قسمت مرورگر اینترنت عدد ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ و یا ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱ وارد گردد. استفاده از حروف و اعداد مختلف در انتخاب پسورد می تواند از هک شدن آن جلوگیری نماید.

بر خلاف سیستم های توربو اچ دی که پردازش در دی وی آر ها انجام می شوند در این سیستم ها پردازش در خود دوربین ها انجام می شود.ان وی ار ها در دو نوع پی او ای (poe) و غیر پی او ای هستند که ان وی آر های پی او ای به سوییچ نیاز ندارند ولی ان وی آر های غیر پی او ای به سوییچ نیاز دارند و لازم است تا دوربین ها از طریق سوییچ به دستگاه ان وی آر متصل شوند. یک دستگاه ضبط کننده دیجیتال برای دوربین های آنالوگ (DVR) و یا دستگاه ضبط کننده تصاویر مخصوص دوربین های دیجیتال (NVR)، سیستم امنیتی را قادر می سازد تا ویدیوهای تصویری را به صورت مستقیم بر روی شبکه اینترنت در اختیار صاحب کارخانه قرار دهد. تجهیزات سیستم نظارت تصویری را می توان به صورت جداگانه یا پکیج تحویل گرفت. دوربین مداربسته در مکان های مختلف در کارخانه نصب می شوند؛ بنابراین زمانی که یک محوطه صنعتی با خطرات مختلفی برای کارگران مواجه باشد، نظارت از طریق این دوربین ها موجب می شود کارگران، تمام اقدامات ایمنی محیط کار و ایمنی شخصی را رعایت کنند. آنها معمولاً با سایر دستگاههای هوشمند خانگی ادغام میشوند و این امکان را فراهم میکنند که بتوان نور چراغها را به صورت خودکار کم کرد یا در زمان ورود افراد به خانه، موسیقی پخش شود.

یک سیستم قدرتمند، شامل دوربین های نظارتی هستند که به طور کامل و جامع می توانند کل فضای کارخانه را به همراه نظارت بر عملکرد کارکنان تحت پوشش قرار دهند. اما در سیستم های نظارت تصویری، به دلیل جریان بالای دوربین و دستگاه باید راه دیگری برگزید. دستگاه کنترل و ذخیرهسازی تصاویر دوربینهای مداربسته تحت شبکه IP را Network Video Recording یا به اختصار NVR مینامند. NVR مرکز اتصال شبکه به شمار میرود و سیاستهای اتصال در شبکه با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود. استفاده از این دوربینها تنها زمانی توصیه میشود که سیستم مداربسته از نوع آنالوگ بوده اما اتصال یک یا چند دوربین به صورت مستقیم به شبکه مورد نیاز است.

استفاده از نصاب و متخصص برای نصب دزدگیر اماکن منزل الزامی است زیرا باید پکیج دزدگیر اماکن را در محل های مناسب نصب کرد زیرا امنیت خانه بسیار مهم است تا هیچ خطری منزل شما را تهدید اهمین نصب دوربین مداربسته نکند. در این مطلب با بررسی این موضوع که کارشناس نصاب دوربین مدار بسته کیست و چه وظایفی دارد و اینکه این نیروی متخصص را از کجا بیابیم و بازار کار و میزان حقوق و درآمد این شغل چگونه است با شما همراه خواهیم بود. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربینهای شبکه طراحی شده و مدلهای مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال (Digital Video Recording) که به اختصار DVR نامیده میشود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربینهای مداربسته آنالوگ است.

زمانی که از کارخانه سرقت شود با مرور تصاویر ضبط شده از طریق دوربین مداربسته به راحتی می توان مجرم یا مجرمان را شناسایی کرد. حداکثر امنیت فراهم شده برای کارخانه ها و صنایع توسط سیستم های ضد سرقت از طریق انتخاب مناسب سیستم های مداربسته امکان پذیر است. از آنجا که این سیستم به طور خاص برای ذخیره و کنترل دوربینهای مداربسته طراحی شده است استفاده از آن در مقابل نوع کارت کامپیوتر دی وی آر ترجیح داده شده و توصیه میگردد. از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت دوربین های مداربسته می توان به مواردی همچون: برند، تکنولوژی ساخت، کیفیت تصویر، نوع لنز، قابلیت ها و جنس بدنه آن اشاره کرد. از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید. نکته مهم این است که شخصی که می خواهد چشمی را نصب کند.

دزدگیر اماکن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان یکی از بهترین دزدگیرهای موجود در بازار شناخته می شود. فروش کامل دزدگیر با تمام سرویس ها، برای اماکنی مثل مساجد و مدارس و ادارت به این شرکت فرصتی استثنایی داده تا با یافتن بازاری مطمئن، تلاشی مستمر برای خرید و نصب به صورت گسترده داشته باشند. این شرکت در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد. این سیستم امکان کنترل دوربینهای IP و ذخیرهسازی تصاویر آنها را فراهم میکند. نصب دوربین مداربسته در کارخانه به اندازه نصب سیستم های امنیتی در مراکز تجاری و تفریحی اهمیت دارد. فیوژن و راه اندازی بستر فیبر نوری کارخانه پلیمر کیسه . در سیستمهای بستر شبکه امکان کدگذاری امنیت بالایی را برای آن فراهم می کند. امکان ارسال همزمان تصویر، صدا و برق در بستر شبکه، یکی از بارزترین ویژگیهای دوربینهای IP است. در واقع دوربین دام به معنی دوربین گنبدی شکل بوده و عنوان دوربینهای سقفی نیز درباره آنها بکار میرود. دوربین مداربسته Bullet دوربینهایی با بدنه معمولا استوانهای شکل و عموما فلزی هستند.دوربین مداربسته بولت معمولا کاربرد بیرونی دارند. میکروفون های باکس بدنه ای مستطیلی شکل دارند.

برد دید در شب این دوربینها وابسته به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته کم و زیاد میشود. به دلیل تغییر نور در فضاهای باز لنز دوربین مداربسته باید به نحوی باشد که توانایی تفکیک رنگ، تنظیم نمودن نور دریافتی، کم کردن و از بین بردن نویز در تصویر، نمایش تصویر واضح در شب و یا نورکم را داشته باشد و همچنین نسبت به آب و ضربه نیز مقاوم باشد. اجزای تشکیلدهنده دوربینهای دیجیتال عبارتند از لنز، سنسور تصویر، پردازشگر تصویر، چیپ فشردهسازی و چیپ شبکه.ساختار سیستمی این دوربینها بدینگونه است که اگر قصد داشته باشید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت محل مورد نظر خود را مشاهده کنید، میتوانید با تنظیم آدرس IP بر روی آنها، از طریق شبکه یا اینترنت، به صورت آنلاین تصاویر ارسال شده از دوربینهای مداربسته را دریافت کرده و مشاهده نمایید.

این دوربینها معمولاً دارای بدنه دام (گنبدی) شکل و یک پایه، با توجه به شرایط نصب آن هستند. امروزه بیشتر دوربینهای مداربسته دارای کاور ضد آب بوده و به نحوی ساخته شدهاند که هم قابلیت نصب در محیط داخلی و هم در محیط خارجی را دارند. آژیرها مزایایی دارند که استفاده از آنها هنوز هم در بین افراد رواج دارد. پس در نظر داشته باشید که استفاده از دوربین مداربسته تنها راه حل ممکن نیست اما می تواند به کنترل شرایط کمک به سزایی کند. دوربین های امنیتی – ویدیویی در این خصوص کمک می کنند، ارسال تصاویر با کیفیت و سرعت بالا و رزولوشن بسیار عالی انجام شود. این ویژگی باعث میشود در صورت بروز مشکل چهره افراد قابلشناسایی باشد. این ویژگی باعث میشود فضای بزرگتری را پوشش دهد. این دوربین با قابلیت بزرگنمایی 30،23،20،12،10 برابر تولید شده است و هر چقدر که قابلیت بزرگنمایی بیشتر باشد، کیفیت زوم تصاویر بیشتر است. این دوربینها بیشتر برای نصب در محیطهای داخلی و بر روی سقف طراحی شده و در اشکال فانتزی و متفاوتی در بازار موجود است.

در این ویدِیو چگونگی عملکرد دزدگیر منزل یا دزدگیر مغازه را به شما عزیزان آموزش میدهیم. علاوه بر همه مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم؛ دوربین مداربسته برای نظارت بر کارکنان یک سازمان، اداره و یا شرکت نیز میتواند مورد استفاده قرار گیرد و در کنار تأمین امنیت، این وظیفه را نیز به خوبی انجام دهد. پیشنهاد ما به شرکتهایی که مجهز به دستگاه سانترال هستند ، نصب دوربینهای AHD با قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشد ، زیرا کارمندان بادیدن دوربین ، دقت بیشتری روی رفتار و قوانین شرکت خواهند داشت و به طور ناخوداگاه از جرم و یا دزدی جلوگیری کرده زیرا طبق نظریه روان شناسان ، وقتی مردم بدانند توسط دوربین چک میشوند بسیار محتاطانه رفتار خواهند کرد . در دوربینهای IP، بر خلاف دوربینهای آنالوگ که برای ضبط تصاویر از دستگاه DVR استفاده میشود، از دستگاه NVR به عنوان دستگاه ضبط تصاویر استفاده میشود که باعث ایجاد ارتباط شبکهای میشود و همچنین دادههای دوربینهای IP را ذخیره میکند. از همین جهت است که NVR را نمونه پیشرفته DVR محسوب میکنند. این برند چینی برای چند سال متوالی رتبه اول در فروش سیستم های مداربسته دنیا را از آن خود کرده است.

این به این معنی است که در اوایل شب هنگامی که خورشید شروع به تنظیم یک دوربین مدار بسته Starlight می کند، هنوز یک تصویر رنگی تولید می کند در حالی که دوربین های IR آن مادون قرمز را روشن کرده و تصاویری از دید در شب با نور سفید را تولید می کنند. این دوربینها به معنای واقعی کلمه میچرخند و شخص را در محدوده دید خود دنبال میکنند. یکی از مهم ترین مزایای دوربین مداربسته در کارخانه که تمام مدیران به دنبال استفاده از آن هستند، امکان نظارت از راه دور بر مکان کارخانه است. از این دوربینها بیشتر در مواقعی استفاده میشود که نیاز است فرد تصاویر دوربین مداربسته را همزمان نظارت کند. این برنامه فراتر از یک امکان جهت ایجاد دوربین امنیتی با گوشی است. تکنولوژی دوربین مداربسته تا به آنجا پیش رفته است که افراد با نصب یک نرم افزار بر روی گوشی های تلفن همراه، قادر به رصد زنده تصاویر دوربین مداربسته خود هستند. به این ترتیب در هر زمان، حتی اگر مدیر کارخانه در واحد تولیدی حضور نداشته باشد، از طریق اینترنت یا تلفن همراه می تواند به راحتی تصاویر دوربین مداربسته را مشاهده کند. نوع سیم کشی دوربین در هنگام نصب، نکته ای است که باید با دقت و ظرافت انتخاب شود تا هم ظاهر کار نهایی بی نقص باشد و هم اینکه در صورت به وجود آمدن مشکل، بتوان به راحتی علت آن را پیدا کرد.