مهم ترین نکات درباره طراحی دکوراسیون اتاق خواب | dekoralsystem

در مدل اتاق خواب سنتی از روتختی های چهل تکه و کوسن ها و بالشت های ترمه دوزی شده استفاده می شود. به طور معمول این سبک برای فضاهایی با آب و هوای سرد، مناسب هستند زیرا در آن از پتوهایی بسیار کلفت استفاده می شود که برای فصولی مانند بهار و تابستان مناسب نیستند. لازم به ذکر است که این سبک برای افرادی مناسب است، که شیفته مد و تکنولوژی امروزی نیستند و مایل‌اند ساعاتی از روز را به دور از دغدغه‌های روزانه‌، با مرور خاطرات خوش گذشته و عکس‌ها و وسایل قدیمی خاص خود سپری کنند.

حتما این ویدئو را مشاهده کرده و در ادامه مقاله را به دقت مطالعه نمایید. برای جلوگیری از شلوغی و ریخت و پاش در طراحی دکوراسیون اتاق کودک، از یک جعبه یا سبد برای اسباب بازی ها استفاده کنید. اتاق خواب فضایی است برای استراحت و راحتی افراد، در نتیجه بهتر است آن را با رنگ های ملایمی که تقویت کننده احساس آرامش هستند، طراحی کنید.

درب ضدسرقت لمینوکس مدل آروین سری K

اگر فضای زیادی ندارید، یک تخته سر مانند تصویر زیر را در نظر بگیرید. دارای شکاف ذخیره سازی و سطحی است که می توانید چیزها را در آن قرار دهید. از آنجایی که مکان مناسبی برای ذخیره وسایل قبل از خواب خواهید داشت، می توانید بدون میزهای کنار تخت بزرگ این کار را انجام دهید. تصویر زیر، یک نمونه اتاق خواب مدرن، که از کمد دیواری در اطراف تخت به صورت اصولی با قفسه بندی مناسب استفاده شده است.

  • همچنین در زمستان که کف اتاقها سرد و خشک می شود وجود یک فرش گرمای بیشتری به اتاق می‌بخشد.
  • استفاده از یک فرش در اندازه مناسب می تواند حس امنیت اتاق خواب شما را بیشتر کند.
  • دقت کنید که طراحی یک دیوار با کاغذ دیواری برجسته و چشمگیر و دیوار دوم با اکسسوری های شاخص و جذاب، برای فضای کوچکی مانند اتاق خواب می تواند تعادل بصری فضا را برهم زده و ریتم آرامی را که این محیط بدان نیاز دارد از بین ببرد.
  • در اینجا رنگ آبی ، چشم را در امتدادی از اتاق خواب که پر از انواع بافت ها و الگوهاست هدایت می کند.
  • دکوراسیون اتاق خواب برای کودکان مهم است زیرا محل خواب و بازی است و باید محیط به گونه ای باشد که کودک در آن آرامش داشته باشد.
  • فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است .

مجله خبری دکورال سیستم اندازه فرش بسیار مهم است و باید المان‌های مختلفی را در نظر بگیرید. یکی از این موارد اندازه اتاق و تختخواب است، اندازه فرش باید به گونه‌ای باشد که زیر تخت و قسمتی از اطراف آن را بپوشاند تا هنگام بیرون آمدن از تخت پای شما کف سرد و سخت اتاق را لمس نکند. اگر از فرش های کوچک استفاده می‌کنید بهتر است آن را پایین یا کنار تخت پهن کنید. اگر اتاقی کلاسیک دارید، به دنبال پرده‌های پارچه‌ای بروید زیرا مناسب‌ترین گزینه برای این سبک دکوراسین هستند. همچنین زیر پرده اصلی از آستر استفاده کنید تا برای حفظ حریم شخصی و کنترل نور بتوانید از آن استفاده کنید.

طراحی اتاق خواب کلاسیک ⚜️ اصول، نکات و ایده ها | نمونه کارها

پس از مواردی که در این مطلب آموزش داده شد، استفاده کنید و اتاق خوابتان را دکور کنید. اگر اتاقی به سبک مدرن دارید، بهترین گزینه برای شما پرده‌ی کرکره‌ای است. این نوع پرده هم انعطاف‌پذیر است و هم جلوه‌ای شیک و مدرن به فضا می‌دهد.

http://dongfengblog.ir