مهم ترین نکات درباره طراحی دکوراسیون اتاق خواب | dekoralsystem

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده گزین خدمت افزار مانا (خدمت از ما) می‌باشد. به یاد داشته باشید که وجود قطعات هنری رنگارنگ بر روی دیوارها ضروری است. شیشه‌های بافت‌دار استفاده کنند که به نور اجازه نفوذ بصری کمتری می‌دهد. استفاده از مطالب اختصاصی سایت نمناک در سایر رسانه ها فقط با کسب مجوز امکان پذیر است.

طراحی اتاق های کوچک اصول ساده ای دارد تا فضایی تنگ و تاریک ایجاد نشود. فرقی نمی کند آینه ای بزرگ و قدی باشد یا آینه ای کوچک مخصوص میز آرایش. استفاده از آینه های بزرگ در اتاق خواب، حرکتی منحصر به فرد است.

اتاق خواب خوشرنگ و شیک

با وجود پنجره شما می­ توانید از گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید. هم رنگ و هم کاغذ دیواری می توانند در چنین اتاق هایی به عنوان تزیینات دیوار استفاده شوند اما به صورت کلی رنگ های روشن، طراحی های خلوت و نمای بافت دار بدون رنگ شاخص در کاغذ دیواری احتمالا یک پاسخ مناسب برای چنین فضاهایی خواهد بود. جواب این سوالات برای خانه ها و اتاق خواب های متداول با ابعاد معمول ارائه شده است و تلاش کرده ایم پاسخ هایی به صورت کلی که برای اغلب خانه های ایرانی مناسب هستند به این پرسش ها ارائه کنیم.

  • انتخاب رنگ­ های آرامش بخش تاثیر زیادی در خواب آرام و حس راحتی شما دارند.
  • به جای استفاده از رنگ های اصلی تند در اتاق خواب خود، سایه های آرامش بخش و پالت آرامش بخشی از رنگ ها را انتخاب کنید.
  • ذخیره سازی نردبانی یک روش فوق العاده برای به دست آوردن فضای اضافی است.
  • یک پرده با رنگ ملایم که طول آن تا زمین می­ رسد، می ­تواند حس خوبی در اتاق خواب ایجاد کند.

اگر تمایل دارید مجله خبری دکورال سیستم اتاق خواب شما لوکس به نظر آید بهتر است از پرده‌­های بلند استفاده کنید. لایه رویی پرده­‌ها را از جنس کتان یا مخمل، و لایه دوم از جنس تور بانتخاب کنید. این کار باعث می‌شود هنگام استراحت میزان نور ورودی از پنجره ها را کنترل کنید. جسارت داشته باشید و با یک کاغذ دیواری دراماتیک و آثار هنری جذاب، یک دیوار را به نقطه کانونی یک اتاق خواب کوچک تبدیل کنید. یک طرح رنگ محدود با ملحفه سفید شفاف و وسایل چوبی بازسازی شده انتخاب کنید. ملحفه های تخت خود را تا حد زیادی سفید نگه دارید تا از ظاهر بیش از حد درهم و برهم جلوگیری کنید.

تغییر رنگ دیزاین و دکور اتاق خواب

اغلب از رنگ های سفید و روشن به عنوان رنگ اتاق خواب مدرن استفاده می کنند. با وجود تنوع بالایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد و عدم شناخت درستی که اغلب مردم از هنر طراحی و دکوراسیون دارند، دیزاین و چیدمان اصولی منزل، کار سخت و دشواری است. این سبک معمولا برای اتاق‌های بزرگ درنظر گرفته می‌شود زیرا اندازه لوازم آن بزرگ بوده و شامل بسیاری از وسایل کوچک و خرده ریزهای دیگر در چیدمان اتاق خواب می‌شود.

http://dongfengblog.ir