هرآنچه برای طراحی دکوراسیون رستوران خود به آن نیاز دارید

اگر شما هم از افرادی هستید که دوست دارید مطابق با مد سال پیش روید، خبر خوب برای شما این است که دکوراسیون شعبه اقدسیه رستوران ارکیده هم به رنگ آبی کلاسیک است و با دادن حس اعتماد، احساسات مثبتی را در مهمانان این شعبه به وجود میآورد. لوکیشن فست فود، رستوران و یا کافی شاپ شما بر نوع مشتریان، طراحی منو و در نهایت طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد. دارکوب با طراحی داخلی دکوراسیون رستوران ایرانی در خدمت شماست. ویا با شمعهای معطر نور و عطر فوق العادهای در هوا اضافه کرد. طبیعتا فضای باز نیاز به تهویه آنچنانی ندارد، چراکه هوا اگر خوب و خنک باشد، لذت بردن و نشستن بر یک مبل باغی و یا صندلی راحت با وزش باد خنک، همراه با نوشیدنی مورد علاقه و دلچسب، میتواند تمام خواستههای یک مشتری را برآورده کند. مبلمانی که برای دکور رستوران کوچک مدرن انتخاب می کنید باید امروزی و مدرن باشد، همچنین می توانید از مبلمان فلزی به سبک صنعتی نیز استفاده کنید.

طراحی داخلی باغ رستوران

مترین گام در اولین گام در راه اندازی آشپزخانه صنعتی است. این دستگاه دقیقا در نقطه ارتباط مشتری با بخش جلویی لاین چیدمان اسمبلی، در این نوع از انواع مدل های چیدمان آشپزخانه صنعتی قرار میگیرد. کابینت های کلاسیک همواره در برابر کابینت های مدرن قرار گرفته اند و با اون ها مقایسه میشوند. حالا در این قسمت بریم چند نمونه از تصاویر مربوط به طراحی رو در کنار پروژه ساخته شده و واقعیِ همون طراحی ببینیم. تزیین دیوارها یکی دیگر از مواردی است که در طراحی دکور رستوران کوچک با هر سبکی که دارد، باید مورد توجه قرار گیرد و با توجه به سبک رستوران می توان از اکسسوری های مدرن و یا عتیقه جات برای تزیین آنها استفاده کرد. بطور کلی توصیه می شود 60 درصد فضا را به محل قرار میز و صندلی ها و 40 درصد را به آشپزخانه رستوران اختصاص دهید.

طراحی داخلی کافه رستوران

یکی از روش هایی که می توان از طریق آن هزینه های اجرای دکور رستوران کوچک را کاهش داد، طراحی رستوران به سبک صنعتی مدرن است. در ادامه در کنار چراغ های سقفی که نور عمومی محیط را فراهم می کنند، از اضافه کردن عناصر روشنایی با طراحی مدرن که علاوه بر تامین روشنایی تبدیل به عناصری دکوری و جذاب هم می شوند، غافل نشوید. همچنین از قرار دادن میز و صندلی به شکل های مختلف غافل نشوید. تصاویری از انواع طراحی داخلی رستوران کوچک را در ادامه برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند. از اینرو اهمیت طراحی فضای داخلی رستوران دست کمی از طعم و مزه غذاها ندارد. داشته هایی که هم بتواند به این خواستهها پاسخ دهد و هم جذابیت های طراحی را ارتقا بخشد. حتی تشکهایی که بر سطح رویی آن قرار میگیرد را میتوانید با طرح گل و رنگبندی شاد انتخاب کنید و در پی آن، تشکهای طرحدار فضای محوطه را با نمایی از گلدانهای سبز سٍت نمایید و بدین ترتیب میتوانید به راحتی از یک نمای زیبا بهرهمند شوید که توجه عموم بالاخص مشتریان و متقاضیان را به اتمسفر ایجاده شده، جلب مینماید.

طراحی داخلی رستوران با آجر

برای زیباسازی فضا و القای بیشتر حس سنتی بودن به آن می توان دیوارپوش و کفپوش های سنتی و زیبایی را مورد استفاده قرار داد. اصولا طراحی فضای باز نیاز به برنامهریزی و مشاوره با افراد متخصصی را دارد که در زمینه دکوراسیون داخلی فعال هستند. درنتیجه در طراحی داخلی رستوران دیاکو در خیابان نیاوران تهران، نیمه انتهایی پلان رستوران که در نیم طبقه بالا نیز قرار میگیرد، به آشپزخانه رستوران، فضای کارکنان و صندوق اختصاص داده شده است. شما ممکن است آن را رنگ آمیزی کنید یا از کاغذ دیواری برای آن استفاده کنید، آنچه نیاز است مد نظر قرار دهید انتخاب رنگی روشن تر از دیوارها برای آن است تا دیوار بلندتر و فضا بزرگ تر به نظر برسد.

طراحی داخلی سالن رستوران

یکی دیگر از نقاط رستوران که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، سرویس های بهداشتی و نحوه نورپردازی آنها است، رنگ استفاده شده در طراحی سرویس بهداشتی محیط های کوچک باید از بین رنگ های روشن و ترجیحا سفید باشد و همواره از پاکیزگی و بوی خوش سرویس ها طراحی داخلی رستوران کوچک اطمینان حاصل کنید. در عین حال برای آشپزخانه از کاشی های طبیعی تر و خام استفاده شده است.فضای تراس پر از نور است و گیاهان را به داخل ساختمان کشانده است و باعث به وجود آمدن دیواری سبز در ساختمان شده است. سیستم سرچ تور فاینداتور به این صورت است که از صفحه اصلی وبسایت و بخش سرچ نام مقصد مورد نظر خود را وارد می کنید تا تمامی تورهایی که برای آن مقصد برنامه ریزی شدند، در اختیار شما قرار بگیرند. خط اسمبلی یا سر هم کردن غذا دقیقا روبروی مشتریان است، در بخش جلویی آشپزخانه قرار گرفته است. ازسوی دیگر نوع چیدمان در دکوراسیون فضای مورد نظر شما، نقش چشمگیری خواهد داشت.

طراحی داخلی اشپزخانه رستوران

به ادامه مطلب بروید تا گزینه های طراحی دکوراسیون داخلی رستوران های مختلف را با هم بررسی کنیم. برای مثال در کشورهای آسیای مرکزی مثل چین بیشتر از چوب برای طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می شود. سنگ گرانیت سبز به کار رفته در برخی از دیوارها باعث ایجاد ظاهری لوکس در دکوراسیون این کافه شده است. در حال حاضر اضافه کردن طرح در قالب کفپوش از ترندهای دنیای دکوراسیون داخلی است. در ذهن خود مجسم کنند.علاوه بر نمای خارجی رستوران باید به طراحی دکوراسیون داخلی آن نیز اهمیت بدهید. می توانید از آن در سقف رستوران استفاده کنید، یکی از دیوارهای رستوران را به طور کامل به آینه اختصاص دهید یا یک گالری دیواری از آینه هایی کوچک در ابعاد و طرح های مختلف به دکور دیواری آن اضافه کنید. را سرو کنند بنابراین بهتر است برای طراحی دکوراسیون رستوران دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید.

یکی از ساده ترین راه های عمق بخشیدن به دکور رستوران کوچک، اضافه کردن طرح هایی جذاب به آن است که بدون ایجاد فضایی شلوغ و آشفته طراحی داخلی محیط را ارتقا می بخشند. پیشنهاد میشود حتی اگر دارای فضای باز کوچک و یا محوطه بسیار کمی هستید با چیدمان تعدادی میز،صندلی و گلدانهای سبز و ساده میتوانید محیطی راحت برای برطرف کردن خستگی مشتریانتان فراهم کنید. تکیه دادن یک نردبان چوبی به دیوار و استفاده از آن برای آویزان کردن منو، خرید مبلمان باکس دار یا مینیمال که فضای کمی به خود اختصاص می دهند و یا استفاده از یک تخته سیاه به عنوان دکور دیواری که روی آن غذاهای موجود نوشته شده اند، از جمله ایده های پیش روی شما اند. پیشنهاد میشود اگر از صندلی رستوران و مبلمان حصیری استفاده میکنید که نیاز به تشک دارد، سعی کنید رنگبندی آن را طبق فضای موجود انتخاب کنید. نور ملایم داخل رستوران فضا را برای قرارهای رمانتیک مناسب میکند.

دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

برای ایجاد محیطی رمانتیک یا مینیمال می توانید نوع نور( گرم یا سرد) و میزان پراکندگی آن را تا حدودی تغییر دهید. مبلمانی که برای چنین دکوراسیونی در نظر گرفته می شود به سبک کلاسیک و ترجیحا چرم است و باید طرح آن به گونه ای باشد تا میهمانان احساس راحتی کامل داشته باشند. طراحی عناصر طرح که تغییرات کوچکی است در جزییات طرح، که رستوران ها می توانند برای ایجاد فضای مدرن از آن بهره بگیرد. قابل ذکر است که مبلمان باغی را میتوان علاوه بر فضای باز، در فضای بسته نیز از آنها به وفور بهره برد. اگرچنانچه میز و صندلی بافت حصیری دارد، از وسایل تزئینی چوبی میتوانید بهره گیرید و اگر میز و صندلی رستوران از جنس آلومینیوم و یا فلز است، از اشیاء دکوری با همان جنس مانند قفسهای دکوری در طرحهای متفاوت و شکیل و یا چتر دکوری میتوانید، بهره حاصل کنید.

طراحی داخلی رستوران و فست فود

به مدل اپن آشپزخانه در این تصویر توجه کنین. در تصویر زیر نمای دیگری از آشپزخانه یک کاربر تهرانی سلام ساختمان رو میبینین. در یک فضای کوچک، باید از تمام بخش استفاده بهینه ای به عمل آید. بدین جهت در انتخاب رنگبندی عناصر دکوراسیون داخلی نظیر مبلمان باغی، میز و صندلی رستوران فضای بیرونی و فضای درونی بایستی دقت نظر به عمل آید. ما اینجا به شما 36 مدل مختلف از دکوراسیون داخلی کافی شاپ رو نشون دادیم. در شعبه چهارراه ولیعصر رستوران «شیلا» بعد از آنکه زیرسازی اولیه انجام شد، البته بدون تعطیلی شعبه، روز بعد ما از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح مراحل نصب و راهاندازی را انجام دادیم.

طراحی داخلی رستوران کلاسیک

و رفتارهای روان شناختی مختلفی را ایجاد می کنند. استفاده از نورپردازی ملایم و به سبک سنتی، همچنین کاغذ دیواری طرح دار و استفاده از متریال چوبی، محیطی تمام کلاسیک را به وجود آورده است. وجود نور کافی یکی از اصول طراحی دکوراسیون رستوران است. سبک طراحی دکوراسیون رستوران ایرانی سنتی هنوز هم بسیار محبوب و مورد پسند است. چوب که یکی از انواع متریال های خوب در هر فضایی می باشد، می تواند به ایجاد پیوندی عمیق میان انسان و طبیعت و البته فضایی پویا و با انرژی کمک نماید، امروزه در هر فضایی استفاده می شود و استفاده از آن در طراحی رستوران نیز بدون شک می تواند افزایش رضایت مندی مشتریان و در نتیجه مراجعه مجدد آن ها را برای صاحبان رستوران ها فراهم آورد. اگرچنانچه تعداد صندلیهای رستوران بیشاز حد متعادل بوده باشد، فضا را به گونهای شلوغ و نامطلوب نشان میدهد واگر چنانچه تعداد صندلیها بسیار کمتر از فضای مورد نظر باشید، بطوریکه فضای خالی بسیار جلب توجه کند، جلوهای خالی و تهی از نظر بصری حاصل میشود.

بدین معنی که در هنگام انتخاب نوع میز ها و صندلی ها به این مورد توجه کنیم که مشتریان باید کاملا احساس راحتی کنند. در یک پیکربندی کاملاً ارگونومیک،تجهیزات آشپزخانه صنعتیبا توجه به آنچه راحت ترین و کارآمدترین حالت برای سرآشپز و کارگران آشپزخانه فراهم آورده شده باشد چیده شده اند که معمولاً مصرف انرژی کارآمد در این روش از اهمیت بالایی برخوردار نیست . پس دقت کنید که المان هایی که باعث جذب مشتری برای خوردن یک وعده غذا در رستوران شما می شوند، علاوه بر دکوراسیون داخلی، شامل ساختار ساختمان و نمای بیرونی آن نیز هستند. صندلیهای آلومینیومی و فلزی نیز از استقبال بسیار خوبی جهت استفاده در رستوران و فضای باز کافیشاپ برخوردار هستند. میتوانید با توجه به سبک مورد نظر خود از انواع میز و صندلیهای ساده و لوکس و مدرن و … تغییر رنگ یکی از کم هزینه ترین و ساده ترین و در عین حال تاثیرگذارترین ایده ها است.

رنگ چوبی که برای دکور رستوران کوچک مورد استفاده قرار می دهید بسیار مهم است و برای اینکه فضای رستوران، کوچک تر از چیزی که هست جلوه نکند، بهتر است از چوب های رنگ روشن استفاده شود. برای چیدمان میز و صندلی دونفره طبیعتا بهتر آن است که صندلیها در مقابل یکدیگر قرار گیرند و بدینترتیب افراد میتوانند مقابل یکدیگر نشسته و از خوردن غذا و یا نوشیدنی دلخواه به همراه گفتمان لذت ببرند. اجرای موسیقی زنده در رستوران از آیتم هایی است که این روزها در بسیاری از رستوران ها وجود دارد و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است ولی در مورد رستوران های کوچک باید احتیاط کنید چرا که فضاهای کوچک برای اجرای موسیقی زنده مناسب نیست و ممکن است آرامش مشتری ها را بر هم زند.

توجه داشته باشید که کافی شاپهای محبوب در داخل کشور از این قاعده مستثنی نبوده و هروقت که یکیاز آنها را به صرف نوشیدنی انتخاب میکنید، شاهد صندلیهای حصیری زیبایی خواهید بود که در گوشه گوشهی کافی شاپ خودنمایی میکند. در رستورانهای بزرگ و با سبک کلاسیک، بهکارگیری پارچههای مخملی و ابریشمی در صندلیها و مبلها به عنوان رشتههای تزئینی به سرعت هر نگاهی را خیره و جذب میکند. کاغذ دیواری در موارد بسیار زیادی و در مکان های زیادی قابل استفاده میشود و در واقع محدود به هیچ جا و مکانی نیست، اما در ادامه مکان هایی را که بیشترین استفاده از این محصول دارند را برای شما عزیزان به صورت لیست شده ارائه میکنیم. شما می توانید با تماس با ما برای رستوران خود طراحی را شروع و در دومدل کار طراحی خود را ببنید و از قیمت و زمان اجرای کارتان شگفت زده شوید، به شما این اطمینان را خواهیم داد که شما عاشق محیط خو می شوید و ما پاسخگوی اعتماد شما خواهیم بود.

دکوراسیون داخلی کافه رستوران

همانطور که از پیش به آن اشاره شد، مبل باغی و صندلی رستوران از جنس حصیری علاوه بر کاربرد آن در فضای باز، بسیار در فضای بسته نیز پُرمصرف، زیبا و کاربردی است. همه ما رستوران های زیادی را می شناسیم که علی رغم ارائه غذای خوب به دلیل نداشتن محیطی دلنشین، دچار مشکل شده اند چراکه غالبا مشتری در ناخودآگاه خود میپرسد که چگونه از یک محیط زننده ممکن است طعمی دلنشین خارج شود؟ شما می توانید با استفاده از مصالحی مانند آجر و فلز هزینه ها را کاهش دهید و نتیجه ای ایده آل دریافت نمایید. با توجه به اندازه و گنجایش فضایی که در اختیار دارید بایستی میز و صندلی رستوران سفارش دهید. استفاده ی صحیح از رنگها میتواند حتی باعث افزایش اشتها در فرد بشود. همه ی ما می دانیم آینه ها با انعکاس نور از سطح خود به بزرگ تر و روشن تر به نظر رسیدن فضا کمک می کنند پس قطعا انتخاب مناسبی برای دکور رستوران کوچک خواهند بود.

قاعدتا ایدههای جالبی جهت طراحی اینگونه فضاها است حتی میتوان با چند عدد صندلی رستوران و یا مبلمان باغی به راحتی فضای مورد نظر را پُر کند. اما چگونه آنها را به طراحی داخلی آن اضافه کنیم؟ سبک و الگوی مورد نظر جهت دکوراسیون فضای داخلی و یا بیرونی رستوران ازجمله مواردی است که بسیار حائز اهمیت است. طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی بایستی بر مبنای نمادها و ارزش های مورد توجه برندش یعنی مسرت، مهمان نوازی، خلوص صورت پذیرد.

دکوراسیون داخلی رستوران مراکشی