پرده هوشمند لیست قیمت پرده هوشمند پرده برقی هوشمند 02122361050-خانه هوشمند آکو

به پرده هوشمند خود زمان بدهید برای مثال می توانید زمان بدهید هر 8 ساعت یک بار پرده باز و بسته بشود و یا به هر حالتی که می خواهید در پرده های برقی بیاید. وقتی شما پرده هوشمند داشته باشید آن ها از کجا متوجه خواهند شد که شما در خانه نیستید. اگر به مسافرت میروید و نگران امنیت خانه خود هستید،با وجود پرده هوشمند استرس را از خود دور کنید. هنگامی که کلید را میزنیم،موتور برقی با وصل شدن به کلید و براساس نوع عملکرد آن شروع به کار میکند . تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمندسازی ساختمان نیروگستران می باشد.

  • هدف اصلی محصولات خانه هوشمند کاهش تلاش و زمان مورد نیاز برای کارهای معمولی و آسان کردن زندگی شما نسبت به قبل است.
  • این یک گزینه چندان مقرون به صرفه نیست ، اما اگر می خواهید پرده های هوشمند خود را به طور کامل خودکار کنید ، این یک سیستم خانگی فوق العاده است.
  • با هوشمند کردن پرده‌های خانه به راحتی می‌توانید آنها را توسط ریموت کنترل و یا اپلیکیشن‌های مربوطه باز و بسته کنید.
  • عوامل دیگری که می توانند بر قیمت تأثیر بگذارند شامل کامل بودن مجموعه (آیا شامل یک موتور یا پرده ها نیز می شود) ، میزان سفارشی بودن پرده ها و نوع پوشش پنجره ها می باشد.
  • این پرده های هوشمند هیچ نقدی در آمازون ندارند ، که ممکن است شما مکث می کنید ، اما آنها یک محصول خوب بررسی شده با قیمت مناسب هستند.

پرده هوشمند لیست قیمت پرده هوشمند پرده برقی هوشمند 02122361050-خانه هوشمند آکو

اگر این کار چند بار تکرار شود حتی ممکن است که پرده از ریخت بیافتد و شما مجبور به تعویض پرده شوید. بسیار خوشایند خواهد بود که بتوان از راه دور حرکت پرده‌ها را کنترل کرد. به کمک رابط کاربری قرار گرفته در منزل یا اپلیکیشن نصب شده روی گوشی می‌توانید به آسانی پرده‌ها را جابه‌جا کنید. پرده برقیکافی است موتور را به وسیله ریموت به حرکت دراورید و سپس خواهید دید پرده ها به آسانی حرکت می کنند. برای تمام پرده های از کنار بازشو یا رولی و شید و … می توانید تکنولوژیپرده هوشمند را داشته باشید.

در جایگاه دوم محبوب ترین ها، پرده هوشمند Homesupplier را قرار می دهیم. پرده هوشمند Homesupplier با ترکیبی از فلز و پلاستیک، کیفیت ساخت بادوام را در یک پکیج سبک ارائه می دهد. همچنین دارای یک موتور باکیفیت است که طول عمر بیشتری را به شما ارائه می دهد و برای سال های آینده کارایی خواهد داشت. این یکی از گزینه های بسیار قابل انعطاف موجود در لیست ما است زیرا می توان آن را بین 87 تا 244 اینچ سفارشی کرد، که بسیار دور برد است. می توان آن را با یک کنترل از راه دور بی سیم که همراه با مجموعه موجود است کنترل کرد. جدای از آن، می‌توانید از کنترلر برای توقف موقعیت پرده در هر نقطه برای موقعیت‌ یابی کامل استفاده کنید.

درب سکشنال

در صورتیکه پرده منزل شما از دو بخش تشکیل شده و یا اینکه والان دار باشد، باید از دو موتور برقی برای باز و بسته کردن آن جهت استفاده از نور و منظره‌ی بیرون استفاده نمایید. پرده برقی نوع یا جنس خاصی از پرده نیست؛ اگر از باز و بسته کردن پرده های منزل خسته شده‌اید به راحتی می‌توانید همان پرده ها را با نصب یک موتور به صورت برقی، هوشمند و یا اتوماتیک جمع کنید. امروزه استفاده از پرده های هوشمند در بین مردم سراسر دنیا از جمله ایران رواج پیدا کرده است. در این مقاله قرار است به معرفی تفاوت، عملکرد و نحوه نصب انواع پرده موتوردار بپردازیم . با وجود پرده هوشمند برقی دیگر نگران باز و بسته کردن پرده ها در طول شبانه روز، هر چقدر هم که سنگین و سخت باشند وجود ندارد. شما می توانید پرده برقی هوشمند منزلتان را چندین بار در روز با کمک سیستم پردازش خانه هوشمند و یا در شرایطی بدون این سیستم باز و بسته کنید.

امکانات پرده هوشمند برقی

این پرده ها به رنگ سفید یا صدفی انتخاب می شوند و راهی آسان برای پوشاندن پنجره های صعب العبور ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها می توانند با افزودن یک لایه عایق در عین جلوگیری از تابش نور خورشید ، به صرفه جویی در انرژی کمک کنند. یک نوع آن به سیستم مرکزی خانه هوشمند وصل می‌شود و می‌تواند عملکردی یک‌پارچه با سایر لوازم خانه داشته باشد.