پشتیبانی شبکه و نگهداری سرور ⬅️ کلینیک تخصصی IT

این آموزش‌ها می‌توانند چگونگی نصب نرم‌افزارها، شناسایی مشکلات اولیه همچون عدم شناسایی پرینتر توسط سیستم، دلایل عدم اتصال به اینترنت و موارد این چنینی باشند. در این روش مشتریان، مشکلات (شبکه، نرم افزاری، سخت افزاری و …) خود را از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود. کارشناسان یک شرکت پشتیبانی شبکه واقف به این موضوع هستند که کارکنان شرکت مشتری متخصص فناوری اطلاعات نیستند وهمه آنچه برای مشتری اهمیت دارد، تداوم کسب و کارشان با راندمان بالا است. کارشناسان باید توضیحات ساده و کاربردی را در مورد آنچه در حال رخ دادن است، به شما ارائه دهند.

نقش دانش فنی پرسنل یک شرکت در رابطه با پشتیبانی شبکه چیست؟

نصب و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری بخشی از خدمات شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا است. انواع پشتیبانی تخصصی شبکه کامپیوتر و نصب و نگهداری از آن در این مجموعه به صورت تخصصی انجام می شود. بهین ارتباط هوشمند تیلا به عنوان تخصصی ترین و بهترین شرکت شبکه تهران آماده خدمات دهی دائمی و یا موقت به سازمان ها و شرکت ها است. زانیم کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و آی تی را در بخش خدمات اکتیو و پسیو مانیتورینگ شبکه، پشتیبانی از کلاینت ها و سرویس ها و خدمات آنلاین و حضوری 2 ساعته را به مشتریان ارائه می نماید.

پشتیبانی شبکه و نگهداری سرور ⬅️ کلینیک تخصصی IT

بعد از بررسی مشکل و راهکارهای حل مشکل اقدامات برای رفع درخواست کارفرما نگهداری و پشتیبانی سخت‌افزار شبکه شروع می شود. در حالی که سازمان‌ها و شرکت‌های پشتیبانی به دنبال پشتیبانی شبکه می‌گردند، هکرها نیز از این روش برای دسترسی به سیستم‌های رایانه‌ای که به درستی محافظت نشده‌اند، استفاده می‌کنند. یکی از این نمونه‌ها ممکن است از یک ویروس تروجان کوچک یا اسکریپت بدافزاری باشد که برای باز کردن یک پورت در اتصال اینترنت رایانه که معمولاً مسدود است، برنامه ریزی شده است. سپس هکر بدون اطلاع کاربر از این ورودی برای دسترسی به فایل‌هایی استفاده می‌کند که ممکن است حاوی اطلاعات شخصی مانند شماره کارت اعتباری، رمز عبور حساب یا هر چیز دیگری باشد که ممکن است ارزشمند در نظر گرفته شود. پشتیبانی شبکه از طریق اینترنت اغلب در تعدادی از شرایط ضروری است، اما همیشه باید با احتیاط اجرا شود. پشتیبانی شبکه سرویسی است که بر نگهداری شبکه تجاری موجود تمرکز دارد.

  • با سپردن اجرای این موارد به یک تیم حرفه ای برای پشتیبانی و نگهداری شبکه، شرکت خود را بیمه کنید و از خدمات IT به سبک حرفه ای لذت ببرید.
  • شامل مهارت‌های آن‌ها می‌شود تا به کاربر بفهماند که توسعه جدید چگونه برای شرکت مفید خواهد بود.
  • خدمات پینگونت در راستای بالا رفتن میزان کارآیی، عدم قطعی شبکه، ارتقاء شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها، مدیریت و نظارت، عیب یابی شبکه، کاهش میزان ریسک در شبکه، افزایش امنیت، محافظت از اطلاعات و غیره ارائه می‌شوند.
  • هنگامی که اتفاقات رخ می دهد سریع واکنش نشان دهید، اما با جلوگیری از مشکلات در وهله اول، فعال باشید.

متخصصان پشتیبانی شبکه می‌توانند به سازمان‌ها در ایجاد شبکه‌های امن و نصب آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی برای حفاظت از شبکه‌ها و کامپیوتر‌های شخصی کمک کنند. بررسی و کشف معایب و پیشگیری از آسیب های جدی فقط با مدیریت و نظارت، نگهداری و امنیت امکان پذیر می شود. تیم های پشتیبانی شبکه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و شبکه را بررسی می کنند.

خدمات شبکه

بدون متخصصان پشتیبانی شبکه اکثر سازمان‌ها برای راه اندازی یا تغییرات سیستمی خود، به ویژه شبکه‌های مشترکی که توسط تعداد زیادی از کارکنان استفاده می‌شود، مشکل خواهند داشت. متخصصان پشتیبانی فنی اطمینان می‌دهند که همۀ کامپیوتر‌های یک سازمان به شکلی مجهز در یک شبکه مشترک راه اندازی شده باشند. هنگامی که سازمانی تصمیم به تغییر شبکه می‌گیرد، متخصصان نقش مهمی در اطمینان از کارکرد صحیح سیستم‌های تغییر یافته و رفع هرگونه اشکال دارند. به مجموعه کارهایی که برای بهبود عملکرد، ارتقاء، افزایش سرعت، رفع خرابی و غیره روی سخت افزار شبکه انجام می‌شود، خدمات پشتیبانی سخت افزاری نام دارد.