چیدانه انواع دکوراسیون آشپزخانه، طبخ غذا در کنج داغ خانه! | dekoralsystem

وسایلی مثل یخچال، اجاق گاز، قابلمه ها، ظروف مختلف و … باید در جای مناسب قرار گیرند. برای خانه‌های کوچک، طراحی درست و استفاده بهینه از فضاهای آشپزخانه موجب می‌شود تا آشپزخانه شلوغ و بهم ریخته به نظر نرسد. در این نوع خانه ها برای بزرگ جلوه دادن محیط معمولاً جلوی آشپزخانه را باز می‌گذارند. در این مطلب درباره انواع دکوراسیون آشپزخانه ، ۵۰ عکس از بهترین دکور های کابینت آشپزخانه و همچنین انواع سبک کابینت آشپزخانه در دکوراسیون صحبت میکنیم. در خانه های ایرانی آشپزخانه ها قسمت مهم و جذاب ماجراست و خانم های خانه دار حساسیت زیادی در خرید وسایل و چیدمان دکوراسیون آن دارند.

چطور می توان بدون داشتن آشپزخانه ایی بزرگ،محیطی دلچسب و مورد پسند خانمها داشته باشید؟

۱۵- کابینت پلی گلاس با رنگ طلایی و قهوه ای سوخته جذابیت بالایی برای دکوراسیون آشپزخانه ایجاد میکند. ۸- میز غذاخوری در طراحی آشپزخانه لوکس نقش مهم و سرنوشت سازی بازی می کند. ۴- عکس دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک را در تصویر بالا مشاهده می کنید. و هایگلاس بهترین کابینت‌ها برای طراحی آشپزخانه های مدرن هستند.

  • ۳- رنگ آبی نفتی در کنار بافت چوب MDF از جذابیت خاصی برخوردار است.
  • سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است.
  • آشپزخانه‌های کلاسیک ایرانی هم مانند آنچه در قصرهای هالی‌وودی مشاهده می‌کنید، نیست.
  • در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه تک دیواری از کابینت هایی تشکیل شده است که روی یک دیوار نصب شده اند.
  • به کار بردن متریال سنگ به جای چوب برای روی کابینت، یکپارچگی و یک نواختی محیط را از بین می برد.

ساخت قفسه‌های شناور درون مجله خبری دکورال سیستم به آشپزخانه شما با سبک سنتی و ایرانی کمک می‌کند تا همه وسایل را درون آن فضا جا بدهید. نصب شلف و قفسه‌های چوبی باعث ایجاد نظم بیشتر در آشپزخانه می‌شود. با چیدمان ظروف مختلف و ملزومات آشپزخانه بر روی قفسه‌ها می‌توانید از شلوغی آشپزخانه کوچک ایرانی جلوگیری کنید. وجود نور کافی یکی از المان‌های مهم و اساسی در طراحی سنتی و ایرانی به شمار می‌آید. به همین دلیل در اغلب طراحی‌های سنتی و کلاسیک از نور مستقیم برای نشان دادن عمق و ویژگی های خاص آن استفاده می‌شود.

http://dongfengblog.ir

یکی از جذابیت‌های زندگی امروز، تجربه‌ی لذت آشپزی در یک آشپزخانه مدرن است. البته این مدرن بودن فقط در استفاده از لوازم به‌روز خلاصه نمی‌شود، توجه به دکوراسیون، رنگ، نورپردازی، چیدمان و… دکوراسیون آشپزخانه مدرن را شکل می‌دهد. دکوراسیونی که علاوه‌بر جذابیت‌های بصری منحصربه‌فرد، حس متفاوتی را هم به شما القا می‌کند. بارها در ژورنال‌های اروپایی بارها آشپزخانه‌های مدرن ساده سفید را دیده‌ایم اما انواع دکوراسیون آشپزخانه ایرانی اما هر آشپزخانه‌ای قصه‌ای از سلیقه کدبانو دارد. آشپزخانه‌های کلاسیک ایرانی هم مانند آنچه در قصرهای هالی‌وودی مشاهده می‌کنید، نیست. آشپزخانه باید به دل خانم خانه و اعضای خانواده باشد زیرا در همین چند متر جاست که غذا با عشق پخته می‌شود؛ اعضای خانواده دور هم جمع می‌شوند و کلی خاطره خوشمزه با هم رقم می‌زنند.

دکوراسیون آشپزخانه در خانه‌های ایرانی

به همین دلیل امروزه در اکثر طراحی‌های آشپزخانه‌ای با سبک ایرانی از کابینت ایرانی با طرح‌های زیبا استفاده می‌شود. چون با زیاد شدن وسایل آشپزخانه امروزی همچون چای ساز، ماکروویو، غذاساز، قهوه ساز و… دیگر نمی‌توان این لوازم را تنها بر روی چند قفسه جای داد. این طرح علاوه بر ایجاد حس و حال سنتی در آشپزخانه قیمت بسیار مناسبی هم دارد. اما برخی از بانوان به طرح سرامیک برای کف آشپزخانه خود علاقه دارند.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی