چیدانه دکوراسیون مدرن: کاربردیترین، ساده‌ترین و زیباترین سبک | dekoralsystem

مجله خبری دکورال سیستم تعادل زیبا و خوشایندی در سبک دکوراسیون، در هر فضایی، از اتاق خواب گرفته تا اتاق نشیمن، و اتاق ناهارخوری، همه‌ی اعضای خانواده را منتفع می‌کند. سعی کنید تمام مبلمان و عناصر اصلی دکوراسیون منزل خود را در یک سبک خریداری نمایید. به‌عنوان‌مثال اگر مبلمان شما به سبک کلاسیک است، بهتر است میز ناهارخوری خود را نیز از همین سبک انتخاب کنید.

  • اما اگر در ریشه آن دقیق شوید، متوجه خواهیدشد که سبک مدرن بازتاب دوره خاصی است و بسیاری از مردم به دلیل ماهیت ساده و کاربردی آن، قطعاتی از سبک مدرن را در خانه‌ها و دفاتر خود گنجانده‌اند.
  • چهارمین دکوراسیون مدرنی که می‌خواهیم به شما نشان دهیم، به یک خانه نقلی در تهران مربوط است.
  • تعداد عمده پروژه های دکوراسیون داخلی ما در تهران و سایر شهر های ایران عزیزمان گواه توانمندی و مشتری مداری ما می باشد.
  • حالا می‌خوایم در ادامه ببینیم دکوراسیون داخلی به سبک مدرن دقیقا چه ویژگی‌هایی داره.

با ریشه داشتن در سبک معماری آلمانی و اسکاندیناوی، سبک معماری مدرن، ساده و بدون تزئین است. این موضوع با سال‌های ماشینی شدن مرتبط است و اغلب به سال‌های 1920 تا 1950 میلادی بر می‌گردد. جنبش دکوراسیون مدرن تا نیمه اول قرن بیستم محبوب‌تر شد و بعدها مشتقاتی از این سبک به وجود آمد، زیرشاخه‌هایی نظیر “دکوراسیون مدرن میانه قرن بیستم” (مید سنچری) و “دکوراسیون پست مدرن”. پایه و اساس فضای مدرن، طراحی پلان باز است، یعنی این که تا حد امکان نباید از دیوار برای جدا کردن استفاده کنید. البته این موضوع برای حمام های بزرگ که علاوه بر فضای دوش، وان، توالت یا روشویی نیز دارند، کاربرد دارد.

طراحی دکوراسیون مدرن برای خانه های کوچک

ما با معرفی سبک مدرن در طراحی داخلی قصد داشتیم کمک شایانی به شما در خصوص دکوراسیون داخلی کرده باشیم تا بتوانید سبک مورد نظر خود را با آگاهی کامل در خانه و فضای دلخواه خود به کار ببرید. آشنایی با سبک دکوراسیون مدرن قطعا می‌تواند به شما در داشتن خانه ای نو و متفاوت کمک کرده و سبب ایجاد حسی دل انگیز در شما شود. با توجه به سادگی سبک مدرن، رنگ‌های خنثی بهترین گزینه برای دکور فضای داخلی خانه می‌باشند. استفاده از یک رنگ ملایم و مات در کنار رنگ‌های خنثی، و ترکیب بندی‌های نامتقارن از شاخصه‌های اصلی این سبک است و استفاده از رنگ سفید یا طوسی و خاکستری از بهترین گزینه‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن می‌باشد.

تقویت دکوراسیون با لوازم جانبی کوچک:

طراحی داخلی مدرن حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از خطوط صاف و تمیز، فضاهای پیشخوان ناقرینه و اشکال هندسی است. علاوه بر خطوط صاف، ظاهر سرد و براق و رنگ های ساده، یک فضای منظم با حداقل بهم ریختگی دکوراسیون و راهکارهای هوشمندانه ذخیره سازی، طراحی مدرن حمام و سرویس بهداشتی را کامل می کند. شکل ها، بافت ها و رنگ های منحصر به فرد میز را می توان با برخی از کانترهای شگفت انگیز ارائه کرد که آن را به گزینه ای عالی برای طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن حمام تبدیل می کند. در طراحی دکوراسیون مدرن همه چیز باید ساده، خلوت و بدون جزییات و زرق و برق باشد.

مبلمان با خطوط صاف

مبلمان انعطاف‌پذیر هم از نظر شکل و هم کارکرد، در فضای معاصر از اهمیت فراوانی برخوردار است. می‌توانیم تخت‌خواب بسیار بزرگی را روی کف اپوکسی محکم و زیبای اتاق قرار دهیم، یا قطعات آن را به‌صورت مجزا در فضایی بزرگ بگذاریم تا نیازهای نشیمن ما را هم تأمین کند. انتخاب یک کف‌پوش مناسب نیز می‌تواند در افزایش زیبایی و جلوه‌ی دکوراسیون مدرن کلاسیک خانه شما نقش مؤثری داشته باشد. به‌عنوان‌مثال استفاده از یک فرش دستباف ایرانی یا فرش کلاسیک در یک اتاق با دکوراسیون مدرن می‌تواند جلوه بصری زیبایی ایجاد نماید. با ورود به خانه‌ای با سبک دکوراسیون مدرن اولین نکته‌ای که به چشم می‌آید سادگی همه چیز است.

http://dongfengblog.ir