کاناپه – (رسانهی طراحی داخلی و دکوراسیون)

همین طور نوع چوب درختی که در ساخت این کابینتها به کار میرود، در قیمت آن بسیار موثر است. امروزه بهره گیری از قفسه های بدون درب در حاشیه کابینت ها بسیار رایج می باشد. امروزه اغلب مردم برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به سبک های مدرن روی آورده اند ولی هنوز هم عده ای از افراد پیدا می شوند که طرفدار دکوراسیون های کلاسیک و سنتی باشند. در سبک کلاسیک میز کنار تخت همیشه مورد استفاده قرار نمیگیرد؛ آن ها فقط باعث افزایش ظرافت موجود در اتاق میشوند. یک آینه بزرگ، یک مجسمه عتیقه، یک قطعه زیبای هنری یا یک میز چوبی زیبا می تواند مثل یکی از نقاط کانونی عمل کند.

یکی دیگر از تکنیکهایی که می تواند دکوراسیون اتاق خواب شما را لوکس تر نشان دهد استفاده از دیوارهای ساخته شده از چرم مصنوعی است که هماهنگی فوق العادهای با سبک کلاسیک دارد. طراحی سقف در اتاق خواب سبک کلاسیک معمولا به این صورت است که از سطح مسطح استفاده میشود و در طراحی آن رنگهای روشن را به کار میبرند که محبوبترین رنگ نیز سفید است. آشپزخانه محلی است که همیشه باید تمیز و پاکیزه نگه داشته شود و به همین خاطر نیز آشپزخانه به رنگ سفید میتواند یکی از بهترین گزینههای آشپزخانه، کابینتها و رنگ اپن آن باشد. این سبک که با نام سبک همپتون (Hamptons) نیز شناخته میشود، از مناطق ساحلی آمریکا برگرفته شده است. به خاطر داشته باشید وقتی که شما یک کانون توجه یا نقطه عطف ایجاد می کنید، بنابراین سایر لوازم موجود در خانه نیز باید با آن مطابقت داشته باشد. سبک کلاسیک شامل استفاده از آینههای بزرگ میباشد که باعث گسترش دید در اتاق میشود. دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک چه ویژگی هایی داره؟ دکوراسیون کلاسیک خود نشان دهنده ظرافت است.

پس جنس، رنگ و نوع آن را به صورتی انتخاب کنید که در زمان تمیز کردنشان با مشکل خاصی روبرو نشوید. پس مهم است که بهترین دکوراسیون آشپزخانه را برای منزل انتخاب کنید. بنابراین اگر می خواهید سبک منزل خود را به شیوه ای اروپایی تر دکور کنید، در این مقاله متخصصان یودکور چند ایده برای اجرای دکوراسیون کلاسیک در منزل ایرانی شما ارائه شده است که مطمئناً در چیدمان دکوراسیون داخلی منزل به شما کمک می کند. با اختراع برق در این دوران روند طراحی داخلی کمی دگرگون شد. این کار شما قطعا منجر به عدم تقارن خواهد شد.

گرایش بیشمار مردم به سمت طراحی دکوراسیون مدرن را اصلا نمی توان کتمان کرد ولی هنوز هم طرفداران طراحی و تزیینات کلاسیک با تعصب پای اعتقادات خود ایستاده اند و به هیچ عنوان حاضر نیستند تن به مد و مدرنیته نمی دهند. دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک از سبک های قدیمی اما پرطرفداره و با سلیقه کسانی که دوست دارن خونشون لوکس و اشرافی به نظر برسه، همخوانی داره. در طراحی رنگ انجام شده در این سبک باید از رنگهای گرم در دکوراسیون استفاده کرد. در چیدمان منزل به سبک کلاسیک باید به بعضی نکات توجه کنین، اونوقت میتونید از گرمی و راحتی این سبک از دکوراسیون داخلی لذت ببرید. در اتاق خواب به سبک کلاسیک محل قرارگیری تخت به گونهای است که روبروی در نباشد؛ یعنی در صورت نیمه باز بودن در تخت به هیچ وجه قابل مشاهده نیست.

گچ بری، قلم زنی، میناکاری، آینه کاری، پتینه و ورق طلا ابزارهای مهم برای خلق دکوراسیون به این سبک هستن. این یه تغییر ساده هست که تاثیر زیادی بر ظاهر کلی آشپزخانه داره من از خانواده و دوستانم در اینجا و در اینستاگرام خیلی تعریف و تمجید دریافت میکنم این دستگیرههای کابینت از آکریلیک ساخته شدن سبک وزن هستن اما وظیفهی سنگینی دارن؛ نه فقط توی آشپزخانه بلکه توی حمام هم مورداستفاده قرار میگیرن. برای این که بهتر با شرایط شغلی در این زمینه کنار بیایید با تعدادی از طراحان داخلی از نزدیک صحبت کرده و پیرامون مسائل مالی گفت و گو هایی انجام دهید. حوزه دکوراسیون و معماری از آن دست کسب و کارهایی است که در سطح جهان، وبسایتهای بسیار متنوع و کاملی را در بر میگیرد. مبل ال انواع مختلف و مدل ها متنوع کاربردی دارند که در این میان می توان به مبل ال تخت خواب شو اشاره داشت. برای پوشاندن کف منزل از پارکت ، موکت و فرش متنوع و خوش رنگ استفاده کنید . فرش های سنتی با نقش و نگار ایرانی کامل کننده این سبک هستند. این طراحی بر اساس هماهنگی، تعادل و نظم کامل پایه ریزی شده است.

با این حال، این اتاق از جزییات شخصی پرهیز نمی کند. چوب سخت خشک شده مانند چوب راش، بلوط و توس، دوام مبل را بیشتر می کند. تقارن حس منظم بودن و امنیت را برای انسان مهیا می کند. این اتاق خواب با متریال های ساده و ملایم شروع می کند که در طراحی های سنتی رایج هستند ولی سرشار از جزییات زیبا و باشکوهی هم هست مانند لامپ های میزی مجسمه ای و نورآویز های کریستالی. در هنگام خرید مبل ال تخت خواب شو اندازه های ان را در هنگام بسته بودن و باز بودن در نظر داشته باشید. بنابراین باید در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا اولین مکان در هر خانه ای که توجه مهمان ها به چیدمان و دکوراسیون داخلی آن جلب می شود پذیرایی است. در ادامه درباره مبل ال از مدل تخت خوابشو بیشتر بدانیم.

جهت تزیین دیوارها در سبک کلاسیک گچ، پانل های دیواری چوبی و مرغوب به همراه طرح های کلاسیکی به کار میرن. تابلوهای نقاشی یک عنصر مهم در دکوراسیون منزل است و برای انتخاب آن باید به سبک و انتخاب رنگ که همخانی با دکوراسیون منزل داشته باشد توجه نمود. تابلوهای هنری به راحتی می توانند زیبایی دکوراسیون منزلتان را دو چندان کنندتابلوهای هنری به این علت که هنر دست می باشد ارزش بالایی دارند پس می توان اسم تابلوی نقاشی هنری را گنجی گران بها نامید. المان های تزیینی: در دکوراسیون کلاسیک فضای پذیرایی معمولا مجسمه های سنگی وگچی، تابلو فرش و یا تابلوهای نقاشی فاخر، لوستر های بزرگ، انواع آلات موسیقی و آباژورهای برنز و کریستال به کار میرن. ما در این سبک مجموعهای از وسایل دکوری داریم که انرژی موجود در اتاق خواب را افزایش میدهند و معمولا نیز از جنس چینی٬ نقره و شیشه هستند. ما در این مطلب سعی داریم تا خصوصیات اتاق خواب شیک و مدرن را در اختیار شما قرار دهیم، تا بتوانید با در نظر گرفتن ویژگیهای اتاق خواب مدرن، سبک خاص خود را انتخاب کنید. طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و رویایی در گذشته شامل یک پیشخوان اضافی یا چند وسیله لوکس بود، اما امروزه ایده های بیشتری به مخاطبان ارائه می شود تا ضمن استفاده بهینه از فضا و نور، جذاب ترین و در عین حال آرامش بخش ترین آشپزخانه ها طراحی شوند.

میز و صندلی های براق شده با رزین هم مناسب برای دکوراسیون داخلی کلاسیک هستن. اگر قراره که میز ناهارخوری داخل آشپزخانه قرار بگیره، بهتره که از نوع چوبی با تزئیناتی مثل معرق کاری، منبت کاری، کنده کاری یا طرح های برجسته باشه. با وجود اینکه تزئینات در این سبک به وفور دیده میشود و اشیا و اثاثیهی زیادی در فضایی به سبک کلاسیک به چشم میخورد، ولی برای تمام آنها در این سبک از دکوراسیون، جای مخصوصی در نظر گرفته شده است که باعث نظم بخشیدن به محیط میشود. در طراحی دکوراسیون اداری نیز سه عنصر اصلی رنگ، مبلمان و سبک دکوراسیون بسیار اهمیت دارد.

آویزان کردن پردههای کناری که به دکور معروف است، این ترکیب را کامل میکند. این کار نه تنها موجب گرما بخشیدن به فضای اتاق میشود بلکه به زیباسازی آن کمک میکند. یک معمار داخلی ساماندهی فضاها را بر عهده دارد و درواقع تعیین میکند که هریک از فضاها در کدام قسمت قرار گرفته و به چه شیوهای ایجاد شود. پیشنهاد می شود در داخل کابینت از چراغ زیر کابینتی مانند ریسه های ال ای دی استفاده نمایید. در این مقاله هدف شناسایی چند نمونه از سبک های نقاشی می باشد که طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده اند. فروشگاه مبلمان لکسون انواع مبل ال تخت خواب شو، مبل استیل، مبل راحتی و مبل کلاسیک را با متریال مرغوب در بهترین کیفیت طراحی و تولید می کند.

پذیرایی یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای است بنابراین باید در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی حساسیت لازم را سایت dekoralsystem به خرج دهید. این روزها اکثر مردم برای دکوراسیون منزل خود سبک دکوراسیون مدرن را در نظر میگیرند. به طوریکه در حال حاضر نه تنها دکوراسیون داخلی منزل نیاز به افراد با تجربه و متخصص در این حوزه دارد، بلکه در طراحی دکوراسیون رستوران، هتل، موزه ها، سالن های همایش، بیمارستان، فرودگاه، مغازه ها و واحدهای تجاری و حتی مدارس و مهد کودک ها و هر محیطی که در طول روز با آن برخورد دارید، به این هنر نیاز دارد. اگر تفریح بچهها در اولویت هست، داشتن فضا و ابزار مناسب بازی نیاز شما محسوب میشه. قرار دادنوسایل چوبی قدیمی رنگ و رو رفته از آن کارهایی است که شما را در رسیدن به یک دکوراسیون کلاسیک بشدت کمک میکند مثل میز جلو مبلی قدیمی که پایه ها و سطح رنگ و رو رفته یا یک صندوقچه و چمدان قدیمی که دیدن آن بیننده را به 40 سال قبل می برد. دیگر وسایلی که روی دکوراسیون اتاق نشیمن نقش موثر دارند، فرش، میز تلویزیون، پرده و … بدون تردید، یکی از مؤلفه های موثر و تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون کلاسیک، رنگ ها و عناصر رنگی تلقی می شوند.

اگر در اتاقتان حداقل یک آینه دارید، مطمئن شوید که حتماً با قرار دادن یک آینه دیگر تعادل را برقرار کنید. اگر میخواین سراغ دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک برین، یادتون نره پرهزینه ترین سبک دکوراسیون رو انتخاب کردید چون همه ی ابزار و لوازمی که در طراحی داخلی کلاسیک استفاده میشن، گران قیمت و یونیک هستند. می توانید سبک کلاسیک در طراحی داخلی را با کفپوش چوبی، سنگی یا مرمر تکمیل کنید که به خوبی با محیط کلاسیک مطابقت دارد. پس برای اینکه در چیدمان محیط خانه از تجمل گرایی پرهیز کنید و به یک هماهنگی در طرح، رنگ و بافت وسایل منزل برسید، دکوراسیون مدرن می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

امروزه تو دکوراسیون آشپزخانه مدرن ترجیح بر اینه که از کاشی هایی با قطعات بزرگ تر استفاده بشه که از جنس فلز و یا سنگ مرمر یا… در این مطلب از توکامگ به بررسی و معرفی ویژگیهای دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب پرداختهایم. رنگهای صورتی، زرد، مشکی، صدفی، آبی و سبز زیتونی از رنگهای بررسی شده در این مطلب هستند. سرامیک یکی از بهترین متریالها برای این کار می باشد که دو فاکتور مقاوم در برابر آتش و رطوبت دارد، دارای تنوع در قیمت و طرح است. متریال بین کابینت ها باید قابل شستشو و مقاوم در برابر حرارت باشند. به علاوه، برخی سازندگان و طراحان بخش هایی از دیوار یا نمای آشپزخانه را به صورت کاملا سفید یکدست در نظر می گیرند. برای اینکه دکوراسیون اتاق نشیمن خود را به سمت یک دکوراسیون کلاسیک و سنتی متمایل کنید اول از همه پای رنگ های سرد مثل کرم و سفید و قهوه ای را به اتاق نشیمن باز کنید. ۴- پرده های سبک با طرح کلاسیک انتخاب کنید. اگر سقف کوتاهی دارید رنگ روشنتر از دیوارها برای آن انتخاب کنید تا بلندتر جلوه کند. به عنوان مثال، یک شومینه جذاب به عنوان نقطه کانونی که صندلی و آینه های تزیینی که همان سبک را دارند و در دو طرف شومینه قرار گرفته اند می تواند به شما کمک کند تا جلوه ای از سبک کلاسیک به فضای خود بدهید.