کتاب های کمک آموزشی ریاضی چهارم دبستان همراه با تحلیل و بررسی آنها چی بخونم | ketabko

کتاب های کمک آموزشی ریاضی چهارم دبستان همراه با تحلیل و بررسی آنها چی بخونم | ketabko

کتاب کمک درسی چهارم دبستان درس فارسی انتشارات خیلی سبز سعی بر آن داشته است تا در میان ارائه تمارین و مفاهیم کلیدی، به تقویت مهارت املا، واژه‌آموزی، خوش‌نویسی و آشنایی کتاب کمک درسی چهارم دبستان با ضرب‌المثل‌ها بپردازد. این کتاب، یکی از کتاب‌های محبوب است که بسیاری از معلمان، خرید آن را به دانش‌آموزان خود توصیه می‌کنند. کتاب کمک درسی ریاضی چهارم دبستان خیلی سبز، مفاهیم ریاضی را خیلی ساده و قابل فهم بیان کرده است تا دانش‌آموزان بتوانند این مطالب پیچیده را به‌راحتی یاد بگیرند و برای حل مسائل ریاضی از آن‌ها استفاده کنند. تمرینات این کتاب، تنوع زیادی دارند که دانش‌آموز با حل آن‌ها دانش خود را محک می‌زند و می‌تواند نقاط ضعف و قوت را بشناسد.

  • طراحی تصاویر کاربردی و مرتبط با مباحث علوم، محبوبیت و جذابیت کتاب کارپوچینو علوم چهارم دبستان گاج را در میان دیگر کتاب های کمک درسی چهارم دبستان درس علوم، به خوبی افزایش داده است.
  • در این کتاب امتحانات فصل به فصل و میان دوره‌ای گنجانده شده و پاسخنامه‌های آن جامع و مفید می‌باشد.
  • تمامی امتیازات تجاری و معنوی حاصل از فروشگاه اینترنتی یزد بوک متعلق به شهر کتاب یزد است.
  • گفتنی است در این کتاب از کتاب های کمک درسی چهارم دبستان، درسنامه‌ها به صورت مختصر و مفید، سوالات امتحانی به شکل درس به درس، پاسخنامه تشریحی برای تمامی سوالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای مخصوص هر درس به همراه جواب آورده شده‌اند.

انتشارات منتشران یکی از ناشران پیشرو در زمینه‌ی تألیف و چاپ کتاب های کمک آموزشی و گام به گام می‌باشد. این مجموعه در تلاش است تا با تألیف کتاب های کمک آموزشی جامع بر اساس محتوای کتاب های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی، دانش‌آموزان را در مسیر آموزش اصولی یاری نماید. در ادامه‌ی مطلب به برخی از کتاب ‌های کمک ‌درسی برتر چهارم ابتدایی این گروه انتشاراتی اشاره خواهیم کرد. سیر تا پیاز گاچ، همانطور که از اسمش پیداست یک کتاب جامع و کامل می‌باشد که تمام نیاز دانش‌آموز در درس ریاضی چهارم دبستان را برآورده می‌کند.

به‌همین خاطر قبل از این‌که اقدامی در این زمینه انجام دهید، باید کتاب‌های کمک‌درسی که برای این درس در دسترس هستند را به‌خوبی ارزیابی و سپس بهترین گزینه را برای فرزند خود خریداری کنید. در ادامه چند کتاب کمک آموزشی ریاضی چهارم دبستان را به شما معرفی خواهیم کرد. کتاب کاروتمرین ریاضی چهارم دبستان منتشران با سوالات تشریحی متنوع و متعدد خود، آمادگی دانش‌آموزان را برای روبرویی با هرگونه سوال امتحانی، به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. گفتنی است کتاب کاروتمرین ریاضی چهارم دبستان منتشران متناسب با امتحانات مدرسه است و به دلیل نداشتن پاسخنامه تشریحی، انتخاب خوبی برای حل تمرینات کلاسی مورد انتظار معلمان به شمار می‌رود. تمرینات ویژه و سوالات تستی برای تثبیت مطالب آموزشی بسیار مهم هستند که در کتاب کار ریاضی چهارم دبستان خیلی سبز با تنوع و تعداد بالا به چشم می‌خورند.

کارآموز علوم چهارم دبستان مهروماه

در بخش بعدی، سوالات متنوع تستی، تشریحی، درست و غلط، پرکردن جای خالی، مفهومی و تکمیل جدول آورده شده‌اند. ویژگی مهم سوالات کتاب کار علوم چهارم دبستان خیلی سبز، طبقه‌بندی از آسان به سخت است. کتاب کارپوچینو فارسی چهارم دبستانانتشارات گاجبا خلاقیت بالایی که در تمامی صفحات خود به کار برده، تبدیل به کتاب کاری جذاب برای دانش‌آموزان چهارم دبستان شده است. اگر این کتاب را ورق بزنید، متوجه می‌شوید که تمامی مطالب کتاب درسی فارسی به خوبی پوشش داده شده‌اند.

بانک کتاب مدابوک