0 تا 100 دکوراسیون مدرن چیست و بهترین ویژگی وب سایت رسمی گلزار هوم | dekoralsystem

شما باید طرح های خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید و الگو باید با مبلمان هماهنگ باشد. تمرکز لوستر مدرن بر ایجاد فضایی است که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و کاربردی باشد. رنگ های برنزی نیز در آن یافت می‌شود که آن را از سبک‌های سنتی و معاصر متمایز می‌کند.

http://dongfengblog.ir

در مجله خبری دکورال سیستم دکوراسیون مدرن، از تکرار الگوهای هندسی استفاده می‌شود و این نشانه‌های بصری به محیط اطراف نظم می‌دهند. از الگوهای هندسی می‌توان در وسایلی چون زیراندازها، آثار هنری، منسوجات، مبلمان، کاغذهای دیواری خانه‌های مدرن استفاده کرد. برای دیزاین کف خانه می‌توان از کفپوش‌های مدرنی چون پارکت و لمینت یا سنگ استفاده کرد.

اکسسوری های مناسب برای طراحی مدرن

رنگ های خاکی پس زمینه ای ظریف و ارگانیک را به طراحی داخلی مدرن ارائه می دهند. این شامل طیف وسیعی از رنگ های قهوه ای، خاکستری و سیاه است که از محیط طبیعی گرفته شده اند. سایر عناصر طبیعی مانند مبلمان چوبی، قالیچه‌های الیاف طبیعی، سبدهای بافته شده و سفال‌های هنرمندانه در این طرح‌ها وجود دارند. دکوراسیون مدرن اتاق غذاخوری باید به گونه ای باشد که بتواند جذاب به نظر برسد و با مبلمانی کاربردی القا شود تا حسی مدرن را در فضا ایجاد کند.

  • در بررسی گزینه‌های خود با رنگ تردید نکنید و فضای مطلوبی ایجاد نمایید که دوست دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • کمد دیواری لولایی هم از قدیم وجود داشت بنابراین با آن آشنا هستید اما امروزه نمونه های مدرن آن در بازار عرضه شده است که می توانید از این مدل هم برای زیبایی هر چه بیشتر اتاق خواب خود استفاده کنید.
  • دکوراسیون مدرن منزل به مبلمان و دکوری گفته می‌شود که موادی طبیعی دارند، به رنگ خنثی یا رنگ‌های خاکی هستند.
  • از این رو دکوراسیون ویلا به سبک مدرن و مجلل دنیای پیچیده ای دارد.

طراحی مدرن از اشکال هندسی از جمله مربع و مستطیل در کنار خطوط صاف و منحنی بهره می گیرد. بشر هر روزه بیش از پیش به دنبال سادگی در زندگی- با تاکید بر عدم پیچیدگی- بوده و شاید به دلیل طبع ساده نمودن هر چیز به سراغ سبک مدرن می رود. به دنبال فضایی ساده و مرتب با خطوط تمیز و بدون تزیینات پیچیده هستند. یکی از باورهای اساسی در مورد جنبش طراحی مدرن، ایده ی «شکل تابع عملکرد است» می باشد.

استفاده از گل و گیاه برای هر نوع دکوراسیونی جذابیت بسیاری دارد. مثلا نوع گلدانی که انتخاب می‌کنید باید با سبک دکوراسیون تناسب داشته باشد. قطعا گلدانی که در سبک کلاسیک استفاده می‌شود با گلدانی که مناسب سبک مدرن است تفاوت دارد. ترکیب رنگ‌هایی که در دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می‌شود به آسانی از ترکیب رنگی در سبک‌های دیگر قابل تشخیص هستند. در سبک مدرن ترکیب رنگ‌های شاد بیشتر استفاده می‌شوند تا رنگ‌های طلایی، مشکی یا انواع رنگ‌های خنثی.

معرفی 4 نوع دکوراسیون که نمی‌ دانستید زیرمجموعه دکوراسیون مدرن هستند!