10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | dekoralsystem

برای داشتن خانه‌ای مدرن، نیازی به خرید وسایل جدید نیست، نگاهی به مبلمانتان بیندازید و آن‌ها را به مدل جدیدی تبدیل کنید. استفاده از طرح‌های یکسان یا متفاوت در فرش‌های خانه، به سلیقه و سبکی که برای چیدمان انتخاب می‌کنید بستگی دارد. اما امروزه با وجود رنگ‌های جدیدی که به بازار آمده، می‌توانید به راحتی دیوارهایتان را رنگ کنید. در انتخاب رنگ دیوار، به روحیۀ خود‌ و مکان مورد نظر، دقت کنید. ایجاد بافت، فقط به رنگ کردن دیوار نیست، بلکه شما می‌توانید با به کار بردن لوازم تزئینی، به فضا بافت دهید.

  • حتی دیوار کناری میز ناهارخوری هم به رنگ طوسی رنگ‌آمیزی شده و هارمونی جذابی را با المان‌های دیگر ایجاد کرده است.
  • تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به مرکز تخصصی آموزش های دکوراسیون داخلی می باشد .
  • در طراحی مبلمان و دکوراسیون به سبک مدرن، مواد طبیعی و رنگ‌های خنثی یا خاکی اجازه حضور بيش‌تری می‌یابند.
  • اصول دکوراسیون مدرن رو مرور کردیم و به مزایا و معایبش پی بردیم.
  • دکوراسیون داخلی مدرن از هنرهای دکوراتیو به ویژه هنر دکو در اواخر قرن نوزده و اول قرن بیست رشد یافت.

هر چیزی که مدرن به حساب بیاید به طور قطع باید فاقد بسیاری از ویژگی‌ها و اجزای محبوب و مورد استفاده در زمان گذشته باشد. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به سطحی جدید راه پیدا کرده، به نحوی که ساختارشکنی و بهم زدن الگوهایی که برای مدتی طولانی مورد توجه و علاقه‌ی افراد قرار می‌گرفت اثری با ارزش و مدرن به حساب می‌آید. در این مقاله قرار است به بررسی سبک دکوراسیون مدرن و ویژگی‌های آن بپردازیم. فرش‌ها نقش پررنگ و تاثیرگذاری در تعیین سبک دکوراسیون داخلی هر محیطی دارند. برای نشان دادن سبک، ست کردن رنگ‌ها در دکوراسیون، ایجادد فضایی صمیمانه یا رسمی، می‌توان از فرش‌ها کمک گرفت.

معماری های مدرن معروف جهان

یکی از بهترین ایده‌ها در دکوراسیون مدرن در رابطه با فناوری، پنهان‌کردن آن‌هاست. استفاده از کابینت‌ها، قفسه‌ها، درها یا سایر پوشش‌ها و جاهای خلاقانه برای پنهان‌کردن وسایل الکترونیکی، باعث می‌شود فضای خانه را صمیمی‌تر و دوستانه‌تر جلوه دهید. یک روش پرطرفدار دکوراسیون بین طراحان مختلف، قراردادن یک وسیله متفاوت در فضاست. آویزان‌کردن آینه‌ی گِرد در کنار قاب‌عکس‌های چهارگوش، یا قراردادن تک‌صندلیِ صورتی در اتاق ناهارخوری کنار مجموعه‌ی سفیدرنگ، از نمونه‌های این ایده‌ی دکوراسیون مدرن هستند. حرکتی مثل این، کمی رنگ به محیط اضافه می‌کند و کل فضا را هم به هرج‌ومرج نمی‌کشاند.

دکوراسیون داخلی مدرن، مناسب خاص پسند ها

البته که بسیاری از افراد اعتقاد دارند سبک دکوراسیون مدرن یعنی استفاده از رنگ تیره به همراه یک رنگ خنثی و روشن که از دلگیر شدن فضا جلوگیری کند. وسایل خانه را با دیدی متفاوت بنگرید و برای آن‌ها کاربردهای متفاوت بیابید. استفادۀ خلاقانه از وسایل، یکی از بخش‌های مهم دکوراسیون داخلی مدرن است. با وجود تنوع بالایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد و عدم شناخت درستی که اغلب مردم از هنر طراحی و دکوراسیون دارند، دیزاین و چیدمان اصولی منزل، کار سخت و دشواری است. قفسه های توکار یکی از بهترین راه کارها برای فضاهای کوچک آپارتمانی و برای ایجاد جلوه منظم و مرتب سبک مدرن می باشند. البته تا حد امکان باید وسایل داخل این قفسه ها در دکوراسیون مدرن دیده نشود، پس آن ها را مثل تصویر زیر، به صورت مخفی یا درب دار بسازید.

رنگ در طراحی دکوراسیون

به‌عنوان‌مثال شما مجله خبری دکورال سیستم برای مبلمان کلاسیک منزل خود، از کوسن‌هایی با طراحی مدرن و رنگ‌های متضاد استفاده نمایید. در مورد پرده‌ها هم می‌توانید از این تکنیک استفاده کنید، به این صورت که از ترکیب پارچه‌های گل‌دار و پارچه‌های ساده و مات مدرن در طراحی پرده خود استفاده نمایید. یکی از اصول مهم در طراحی دکوراسیون، انتخاب یک سبک غالب برای محیط است. به همین جهت برای استفاده از دکوراسیون مدرن کلاسیک در قدم اول باید انتخاب کنید، که کدام سبک دکوراسیون بر فضا حاکم باشد. شما می‌توانید منزل خود را با سبک مدرن همراه با چاشنی اکسسوری‌های کلاسیک و یا سبک کلاسیک با چاشنی‌ها و جزئیات مدرن چیدمان کنید یا از ترکیب آن ها با سبک مدرن شهری بهره بگیرید. واژه‌ی مدرن که امروز برای هر آن چیزی که جدید و تازه باب شده به کار می‌رود، از زبان لاتین گرفته شده است.

http://dongfengblog.ir