10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | dekoralsystem

همچنین ابعاد و اشکال هندسی این خانه را به یکی از نشانه های منطقه و نمادی در دنیای معماری مدرن تبدیل کرده است. طراحی این خانه نمادین از معماری مدرن ژاپنی الهام گرفته شده است که به دلیل استفاده از کنسول معروف است. از توالت فرنگی وال هنگ که به دیوار نصب می شود و دوش های بدون پایه استفاده کنید مخصوصا اگر فضای سرویس بهداشتی کوچک است. از ابتدای دهه 1990 ، دکوراسیون معاصر از روند مینیمالیستی پیروی می کرد و می تواند شامل رنگ های متناقض کاملاً متضاد با سیاه و سفید باشد ، در حالی که مدرن به جای خنک بودن و سرد بودن ، مبتنی بر ناتورالیسم است. سبک معاصر مربوط به دوره خاصی نیست و با پیشرفت زمان تغییر می کند و می تواند عناصر مدرن را در بر بگیرد، مبلمان های این سبک دارای اشکال متمایز تری هستند و اغلب می توانند شامل مبلمان خمیده باشند. یكی از اصلی ترین اعتقادات سبک مدرن ، این است كه “فرم از كاركرد پیروی می كند.” به عبارت دیگر ، طراحی تمام اثاثیه و اشیاء تزئینی باید دارای هدفی باشد.

  • در کنار سایر طراحی‌های مدرن، طراحی اسکاندیناوی از کاربردی‌بودن و سادگی در هسته اصلی طراحی فضا بهره‌می‌گیرد.
  • برای بهتر الگو گرفتن، باید با اصول طراحی دکوراسیون داخلی و المان‌های آن آشنا شد.
  • اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
  • برای مثال شما می‌توانید در کنار مبلمان کلاسیک خود از میزهای چوبی مدرن بهره بگیرید.
  • در سبک مدرن اصل بر سادگی و به کار بردن خطوط صاف و رنگ‌های خنثی است.

یا می‌توانید با استفاده از آثار هنری، وسایل تزیینی و کوسن‌هایی با طرح‌های انتزاعی و رنگی رنگی، رنگ و طرح را به دکور ساده مدرن خود آورید. در ادامه به برخی از ویژگی‌های اصلی دکوراسیون مدرن در خانه اشاره می‌کنیم. استفاده از متریال و المان های طبیعی یکی از بارزترین ویژگی های این سبک است و غالبا از رنگ های فیروزه ای، آبی، سبز و صورتی در کنار رنگ های خنثی در دکوراسیون به این سبک استفاده می شود. سبک اسکاندیناوی هم از زیرشاخه های دکوراسیون مدرن است و البته تشابه بیشتری به سبک معاصر دارد تا دیزاین مدرن اولیه و مینیمال.

مبلمان در طراحی دکوراسیون

گیاهان گلدانی، از درختچه‌های پهن‌برگ بزرگ در گوشه‌ی اتاق گرفته تا تراریوم‌های کوچک، زاویه‌ها را تعدیل کرده و به خانه حس زندگی می‌دهند. خانه‌های مدرن پر از طرح‌های حیوانات در اندازه‌های بزرگ و کوچک هستند. یک بالش معمولی روی کاناپه یا تخت‌خواب می‌تواند پاسخ‌گوی سلیقه و سبک خاص شما باشد. اگر نه، می‌توانید از الگوهای طبیعی در مقیاس‌های بزرگ‌تر هم استفاده کنید؛ برای مثال پوشاندن پله‌های شناور با این طرح‌ها، درست مثل تصویر بالا. چنین پله‌هایی در ورودی خانه توچشم هستند و تحسین همه را برمی‌انگیزند.

دکوراسیون مدرن اتاق خواب

برای مجله خبری دکورال سیستم میز و صندلی‌ها و مبلمان در دکوراسیون مدرن باید مبلمانی انتخاب کرد که بر روی چوب آن‌ها منبت‌کاری نشده باشد. در این سبک دکوراسیون نباید سراغ مبلمان کلاسیک و پارچه‌های طرح‌دار رفت. بهترین مبلمان برای منزل‌هایی که به این سبک دیزاین شده‌اند، مبل‌های راحتی با پایه‌های کوتاه اما طول‌های بلند می‌باشند.

اگر اهل نگه داشتن وسایل یا به شدت منظم هستید، به جای اینکه از زیر تخت و یا پشت کمد برای وسایلتان استفاده کنید، از دراور و کمد استفاده کنید تا نظم ایجادشده باعث شود خانۀ شما شکل بگیرد. از مدل‌ها و سبک‌های گوناگون انتخاب و ست‌های متنوع را با یکدیگر ترکیب کنید. اگر اتاق شما اثاث کمی دارد، با انداختن یک فرش، فضا پر خواهد شد. ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر.

http://dongfengblog.ir