16 سبک چیدمان اتاق خواب ؛ زیبایی اتاق خواب را افزایش دهید معمارنو | dekoralsystem

سعی کنید با استفاده از وسایل خلاقانه چند منظوره، مانند بوفه ای که به عنوان میز آرایش هم کاربرد دارد، مقدار مبلمان را در یک اتاق خواب کوچک به حداقل برسانید. برای سرویس دکوراسیون اتاق خواب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید. رنگ‌های روشن را برای فضای اتاق خواب خود انتخاب کنید، تلفیق نور با روشنی رنگ فضای اتاق خواب را دلباز و بزرگتر می‌کند. اگر مایل به رنگ روشن برای دیوار نیستید، در انتخاب رنگ سقف حتما با روشنی موافق باشید. بهتر است که چند مدل کمد دیواری برای اتاق خواب ۱۲ متری را در فضاها و سبک های مختلف را با هم بررسی کنیم تا شما بهتر بتوانید ایده بگیرید.

عکس اتاق خواب

رنگ های حنثی و تیره نیز برای دکوراسیون اتاق خواب هایی با نور اندک مناسب نیستند و حس و حالی خسته و غمزده در فضا ایجاد می کنند. سرویس های خواب کلاسیک به دلیل اینکه تزیینات و طراحی های نسبتا شلوغی دارند، اغلب برای فضای اتاق خواب های ایرانی خصوصا اتاق های کوچک به هیچ وجه مناسب نیستند و جلوه ای بسیار شلوغ و نامتناسب ایجاد می کنند. اگر سوالی داشتید طراحان دکوراسیون اتود در دیدگاه های همین مطلب پاسخگوی شما هستند.

راهنمای جامع خرید انواع پادری خانه، آشپزخانه، حمام و ورودی

✔ یکی از المان های تاثیر گذار در رنگ بندی مناسب دیوارها، آجر نما دکوراتیو می باشد. این آجرها در طرح های متنوع و رنگ های خاص و پر جاذبه، ظاهری خاص و متفاوت را در فضای اتاق خوابتان ایجاد می کنند. فاکتورهایی که در انتخاب یک تخت مناسب نقش دارند، ابعاد و راحتی آن می باشد. اگر اتاق خواب تان کوچک است حتما از رنگ های روشن برای دیزاین اتاق استفاده کنید، نور اتاق را تامین کنید، پنجره اتاق خواب کوچک را با پرده های نازک بپوشانید و از پرده های ضخیم استفاده نکنید و سعی کنید اتاق تان را همواره خلوت و مرتب نگه دارید. اگر اتاق خواب شما ابعاد بسیار کوچکی دارد (مثلا یک اتاق خواب ۱۰ متری برای جای دادن یک سرویس خواب دو نفره کوچک محسوب می شود) راهکار منطقی استفاده از تخت خواب های تاشو است.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب مدرن

نهم؛ یک مجله خبری دکورال سیستم نورگیر را به عنوان اتاق خواب انتخاب کرده و بر روی نورپردازی دقیق و اصولی آن کار کنید. برای کفپوش های اصلی اتاق خواب مانند سرامیک، پارکت و سنگ، می توانید بنا به علاقه و سلیقه و اقلیم منطقه ای که در آن سکونت دارید یکی از انواع کفپوش ها را برگزینید. به عنوان مثال، استفاده از کفپوش های چوبی یا موکت های یکپارچه برای خانه هایی که در آب و هوای سرد قرار گرفته اند (مانند شهرهای شمال غربی کشور) غالبا راندمان مناسب تری نسبت به کفپوش های سرامیکی دارد. به صورت کلی به یاد داشته باشید که تزیینات و اکسسوری های شلوغ و پرکار کلاسیک برای اتاق خواب های مدرن گزینه مناسبی محسوب نمی شوند و هارمونی و نظم اتاق را به سادگی درهم می ریزند.

  • هر چه فضا خلوت تر باشد، بزرگ تر جلوه می کند و اگر تصمیم گرفتید که در اتاق خواب خود قاب عکس قرار دهید، بهتر است در انتخاب طرح و قاب دور عکس دقت زیادی داشته باشید که با سرویس خواب شما مطابقت داشته باشد.
  • این مطلب درباره الهام گرفتن است و در این راستا لیستی از ۴۰ نمونه اتاق خواب با سبک های متفاوت را جمع آوری کرده ایم که بازه ای بزرگ از سبک های معاصر تا کلاسیک، التقاطی تا مینیمال، و هرچیزی در این بین را برای هر سلیقه ای شامل می شود.
  • به عبارتی برای خلوت و منظم به چشم رسیدن دکوراسیون اتاق خواب، بهتر است کمدها همانند یک دیوار ساده یکپارچه به چشم بیایند.
  • توصیه من به عنوان طراح دکوراسیون اینست که برای اطمینان خاطر از برقراری تعادل طرح و رنگ، از اکسسوری های کلاسیک برای اتاق های بزرگتر و تزیینات ساده تر متمایل به مدرن برای اتاق خواب های کوچک یا دارای نور کم استفاده نمایید.

در تصویر زیر می بینید که حتی در کنار دیواری به رنگ زرد پر رنگ، استفاده از پرده سفید ساده، چقدر دکور فضا را دلچسب کرده است. در زیر یک نمونه اتاق خواب را می بینید که در آن از یک کنسول با کشوهای بزرگ برای قرار دادن وسایل و آینه استفاده کرده است و المانی مثل پنکه سقفی این فضا را برای خانم ها مناسب تر کرده است. مثلا یک دیوار شاخص داشته باشیم و روی آن را با کارهای هنری زیبا و حتی کاغذ دیواری دلپذیرتر و زیباتر سازیم.

http://dongfengblog.ir