20پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب کدامند؟! املاک آینده | dekoralsystem

برای قفسه بندی و ساخت مجله خبری دکورال سیستم مناسب برای اتاق خواب 12 متری با متد و طراحی جدید هم، می‌توانید از متخصصین “خدمت از ما” کمک بگیرید. انتخاب پرده یکی از گزینه هایی است که در بزرگتر و کوچکتر نشان دادن اتاق موثر است، به همین دلیل در انتخاب آن به دو نکته زیر توجه کنید. استفاده از مرکز اتاق به عنوان جایی برای قرار دادن تختخواب، اتاق را دلبازتر می‌کند به خصوص اینکه اطراف تخت در اتاق های کوچک خالی از وسایلی مانند کمد و… باشد. شاید گاهی قرار دادن تختخواب در اتاق خواب غیرممکن و سخت باشد که در این صورت می‌توانیم از مبل‌های تختخواب شو استفاده کنیم. شاید در اتاق خوابمان جایی برای برای قرار دادن کمد نداشته باشیم که در این صورت می‌توانیم از قفسه های عمودی یا قفسه های نردبانی استفاده کنیم که در این صورت جای کمی در کف اتاق اشغال می کند و در بخش ارتفاع فضای بیشتری را در اختیارمان قرار می‌دهد.

  • البته برای یک اتاق با نور و ابعاد مناسب می توانید از کاغذهای کاملا روشنی که طراحی های برجسته و بدون رنگ دارند برای همه دیوارها استفاده کنید.
  • اگر تمایل دارید دکوراسیون اتاق خواب شما لوکس به نظر آید بهتر است از پرده‌­های بلند استفاده کنید.
  • نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، سادگی شکل و فرم وسایل تا جای ممکن است.
  • اگر تصمیم به دکور اتاق خواب به سبک کلاسیک و مجلل دارید، برخی از ابزارهای سقف و دیوار و یا اجرای کناف می ­تواند به شما کمک کند.
با ما همراه باشید تا 7 ترفند اصولی و مدرن را برای دکوراسیون اتاق خواب بیان کنیم. ۱۱- در طراحی دکوراسیون اتاق خواب از لایه های چندگانه برای اهداف متفاوتی از جمله نورمخفی استفاده شده است . آباژورهای آویزان پلاستیکی و منحصر به فرد ، به عنوان روشنایی، با نورپردازی منحصر به فرد مورد استفاده قرار گرفته اند .

قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کابینت سازها و نجارهای شهرت بگیر

فوق ( تصویر بالا ) با دیوار بتنی زیبایش، حاکی ترکیب صنعت و مینیمالیسم است . زاویه های پایه های تخت، شکل هوشمندانه دیوارها و سقف را بازتاب می دهد. دیوار هندسی به عنوان یک پس زمینه فوق العاده برای آثار هنری با مضمون طبیعت ، همراه با آویز Ikea Sinnerlig طراحی شده است. پتوهای اضافی، بطری های آب گرم و سایر وسایل مورد نیاز خواب را می توان بدون دیده شدن در این فضای مخفی نگهداری کرد.

انتخاب رنگ­ های آرامش بخش تاثیر زیادی در خواب آرام و حس راحتی شما دارند. در انتخاب رنگ برای دیوار و سقف و یا وسایل اتاق علاوه بر سبک طراحی، سلیقه افراد نیز اهمیت دارد. وقتی به یک رنگ علاقه­ مندید و به شما حس مثبتی می­ دهد؛ باعث آرامش بیشتر شما خواهد شد. هنگام طراحی اتاق خواب باید به این توجه کنید که چگونه حس آرامش و امنیت را ایجاد کنید، تاثیرگذارترین نکته انتخاب رنگ دیوار ها و وسایل اتاق خواب است زیرا این رنگ ها هستند که حس آرامش را ایجاد میکنند. از رنگ های روشن و ساده بدون تزیینات شلوغ برای کمدها استفاده کنید.

جمع‌بندی: انتخاب سبک درست برای اتاق خواب

یک اتاق خواب مدرن که با دقت دیزاین شده است نظر هر فردی را به خود جلب می­کند. این نوع سبک طراحی انعطاف زیادی دارد و شما می ­توانید بر اساس سلیقه خود رنگ و فرم وسایل را انتخاب کنید. چگونه می­ توانیم یک اتاق خواب مدرن و زیبا داشته باشیم؟ در ادامه چندین ایده­ برای اتاق خواب مدرن آورده ­ایم.

http://dongfengblog.ir