20پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب کدامند؟! املاک آینده | dekoralsystem

اگر در مجله خبری دکورال سیستممان جایی برای پاتختی نداریم، انتخاب شلف یا قفسه‌های دیواری می تواند چیدمان اتاقمان را زیبا کند. تززینات به کار رفته در اتاق در میزان انرژی و نیز نور و فضا بسیار موثر هستند. به عنوان مثال در اتاق‌های کوچک باید از رنگ‌های روشن و نیز تزییناتی به رنگ روشن استفاده کرد تا فضا بزرگتر جلوه کند. یادتان باشد که تخت خواب با اندازه بزرگی که نسبت به باقی وسایل در اتاق خواب دارد، معمولا به نقطه کانونی فضا تبدیل می شود. توجه داشته باشید، طبق توصیه طراحان داخلی، فاصله تخت با دو دیوار کناری، بهتر است مانند تصویر زیر، حدود 1 متر باشد تا فضای مناسب برای رفت و آمد و قرار دادن میز پاتختی را داشته باشید.

بلند و ساده بودن پرده‌ها باعث بزرگ تر نشان دادن اتاق خواب و پرده با طرح های شلوغ، باعث کوچک نشان دادن فضا می‌شود. و اما تصویر زیر را ببینید، به بهینه‌ترین شکل ممکن از فضا استفاده شده و تمامی المان های لازم برای یک دختر نوجوان در آن طراحی شده است. طراحی تخت خواب در بخش بالایی کمد یکی از بهترین کارهای ممکن بوده است. اگر در اتاق خوابمان از تختخواب‌هایی که در قسمت بالا و یا پایین تخت فضایی به عنوان باکس دارند استفاده کنیم، یا اینکه در اطراف تخت خواب شلف قرار دهیم و حتی در بخش پایینی تختمان پاف قرار دهیم، حتما فضایی جذاب خواهیم داشت.

انتخاب رنگ شیرآلات بهداشتی

مدل طراحی اتاق خواب کمجا به طوری که میز در زیر تخت قرار می‌گیرد. با توجه به افزایش جمعیت و زیاد شدن زندگی آپارتمان نشینی، رفته رفته فضای خونه‌ها کوچک‌تر شده و به دنبال اون اتاق خواب‌هایی کوچک که ممکنه تمام وسائل در آن قرار نگیرند. طراحی برای فضاهای کوچک به راحتی قابل انجامه به طوری که تختخواب کمجا نصب می‌شود و به راحتی جمع میشه و موقع استفاده فقط در فضای اتاق قرار می گیره.

http://dongfengblog.ir

انتظار می رود چیزی بیشتر از این سبک را ببینید که همچنان ادامه دارد. ۳۱- کسانی که در تلاشند تا حداقلنمایی کنند، می توانند به دلایل زیادی طراحی بستر های کم ارتفاع را تحسین کنند، اما برای این نوع تخت ها، کف اتاق ها باید مناسب باشند. ۲۸- از بین بردن شلوغی و بی نظمی از نکات مهم در سبک مینیمال است . اتاق های مینیمالیستی در این مورد مهارت کاملی دارند، اما این یکی، از قفسه ها کمک گرفته است.

اتاق خواب طوسی و صورتی مدرن

حقیقت این است که بهترین طراحی‌ها و پیاده‌سازی‌های عالی اتاق خواب منحصر به فضاهای بزرگ نیست. توجه به تجارب طراحان داخلی دردکوراسیون داخلیمنزل هم برای ایده گرفتن عالی است. بهترین حالت این است که بدانید هدفتان از دیزاین اتاق خواب یا تغییر دکور اتاق خواب چیست. ایده‌ها و انتظاراتتان را با یک طراح باتجربه در میان بگذارید، و درباره هزینه‌های اساسی و احتمالی با او مشورت کنید.

  • اگر قصد دارید تا در هر فصلی تم اتاق خواب خود را متناسب با فصل تغیر دهید ، میتوانید از رنگ های طبیعت در هر فصل الهام بگیرید.
  • حتی می توان از کاغذ دیواری های آماده که می توانند ساده یا رنگی باشند در اتاق خواب مدرن استفاده کرد.
  • برای داشتن یک اتاق خواب شیک، کفپوش خنثی را با دیوارهای سفید روشن، تزئینات ظریف و لوازم جانبی مینیمال ترکیب کنید.
  • که کاربرد زیادی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب مدرن دارند، استفاده کنید.
  • کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به چیدانه است و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت چیدانه حتی با ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.