20پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب کدامند؟! املاک آینده | dekoralsystem

بنابراین در صورت علاقمندی به مجله خبری دکورال سیستم های کلاسیک یا رستیک پیشنهاد می کنیم ایده های ما را در مقاله نکات طلایی طراحی اتاق خواب با دیوار آجری بیشتر بخوانید و با مزایای نمای آجر در اتاق خواب بیشتر آشنا شوید. شما می­ توانید یک آینه قدی زیبا و شیک برای اتاق­تان تهیه کنید و یا اگر فضای کافی برای نصب اینه قدی ندارید به آینه ­ی آرایش و آینه­ ی روی دراور اکتفا کنید. برخی از طراحان داخلی معتقدند که بهتر است آینه در مقابل تختخواب قرار نگیرد. سقف و دیوارها، پس زمینه ­ی کل اتاق خواب شما را تشکیل می­ دهند.

  • اگر چه این اتاق دارای مقدار زیادی روشنایی قوی است، اما این پانل ها بیشتر برای ایجاد احساس آرامش در شب هستند.
  • با این حال، این نکته وجود دارد که این سبک در درجه اول یک طراحی اتاق خواب مردانه است.
  • همچنین ممکن است راه مناسبی برای نگهداری ملافه های تازه شسته شده باشد تا زمانی که زمان تعویض ملحفه ها می رسد در دسترس باشد.
  • اگرچه از فراتر رفتن از نقطه امن خود نترسید، حتی طرح را تا سقف بالا ببرید.

پس اگر به سبک دکوراسیون مینیمال علاقه دارید از تاج تخت استفاده نکنید. نمونه­‌‎های ساده و مدرن پرده‌­های تاج تخت برای دکوراسیون سبک مدرن نیز می‌­تواند استفاده شود. رنگ بندی یکی از ارکان مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب است.

http://dongfengblog.ir

فراموش نکنید بالای تختخواب بهتر است به دیوار اصلی اتاق چسبیده باشد. برای تختخواب یک نفره به دلیل کوچکتر بودن و استفاده یک نفر از آن آزادی عمل بیشتری وجود دارد. استفاده از گل و گلدان ها در فضای خواب قاعده مشخصی ندارد و به خلاف دکوراسیون پذیرایی، می توانید بنا به علاقه مندی و سلیقه خود از گیاهانی که به آن ها علاقه مندید در دکوراسیون اتاق خواب شخصی تان استفاده کنید. برای تغییر دکور اتاق خواب هایی که رنگ های خنثی و ساده ای مانند تونالیته های طوسی، خاکستری و کرم در آن ها به کار رفته است، کافیست کمی تناژ رنگی جیغ و هیجان انگیز به آن ها بیافزایید.

شیر توالت سفید طلایی مدل رادمان برند تیرگان

هنگامی که برای خرید مبلمان اتاق خواب آماده هستید، با یک پلان کف و طراحی سنجیده فضا شروع کنید. مبلمان باید متناسب با اتاقی باشد که در آن قرار میگیرد – این امر به ویژه در مورد مبلمان اتاق خواب صادق است. اگر سقف بلند است، یک تخته سر بلند کمک می‌کند تا به وضوح اندازه آن را کاهش دهید. اگر اتاق خواب شما بزرگ است، مبلمانی را انتخاب کنید که مناسب فضای بزرگتر نیز باشد. یک صندلی و عثمانی اضافه کنید یا یک تکه مبلمان را در انتهای تخت قرار دهید تا به پر کردن متراژ اضافی کمک کند.

در ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب باید گفت که بهتر است در اتاق خواب، بخصوص اتاق خواب‌های کوچک، از کمدهایی با درب‌های کشویی استفاده کنیم تا به راحتی بتوانیم آنها را باز و بسته کنیم. استفاده از ایینه در اتاق خواب به دلیل داشتن انعکاس نور فضایی بزرگ‌تر و جذاب‌تر به ما نشان می‌دهد که کمدهای آیینه‌دار هم پیشنهاد خوبی است که در فهرست ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب بشمار می رود. اما در مقابل رنگ های قرمز، زرد و نارنجی، رنگ های پر انرژی و محرکی هستند. پس این نوع رنگ ها را بهتر است به جای دیوارها، در دکوری و اکسسوری های کوچک وارد دکوراسیون اتاق خوابتان کنید. طراحی اتاق خواب کلاسیک جلوه زیبایی دارد و حس اشرافی و سلطنتی القا می‌کند.

طراحی اتاق خواب