40 مدل دکوراسیون اتاق خواب 12 متری خدمت از ما | dekoralsystem

انتظار می رود چیزی بیشتر از این سبک را ببینید که همچنان ادامه دارد. ۳۱- کسانی که در تلاشند تا حداقلنمایی کنند، می توانند به دلایل زیادی طراحی بستر های کم ارتفاع را تحسین کنند، اما برای این نوع تخت ها، کف اتاق ها باید مناسب باشند. ۲۸- از بین بردن شلوغی و بی نظمی از نکات مهم در سبک مینیمال است . اتاق های مینیمالیستی در این مورد مهارت کاملی دارند، اما این یکی، از قفسه ها کمک گرفته است.

۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب کدامند؟!

اگر تمایل دارید دکوراسیون اتاق خواب شما لوکس به نظر آید بهتر است از پرده‌­های بلند استفاده کنید. لایه رویی پرده­‌ها را از جنس کتان یا مخمل، و لایه دوم از جنس تور بانتخاب کنید. این کار باعث می‌شود هنگام استراحت میزان نور ورودی از پنجره ها را کنترل کنید. جسارت داشته باشید و با یک کاغذ دیواری دراماتیک و آثار هنری جذاب، یک دیوار را به نقطه کانونی یک اتاق خواب کوچک تبدیل کنید. یک طرح رنگ محدود با ملحفه سفید شفاف و وسایل چوبی بازسازی شده انتخاب کنید. ملحفه های تخت خود را تا حد زیادی سفید نگه دارید تا از ظاهر بیش از حد درهم و برهم جلوگیری کنید.

دکوراسیون قنادی ⚜️ اصول و نکات و ایده های حرفه ای

مجله خبری دکورال سیستم طراحی اتاق خواب کمجا به طوری که میز در زیر تخت قرار می‌گیرد. با توجه به افزایش جمعیت و زیاد شدن زندگی آپارتمان نشینی، رفته رفته فضای خونه‌ها کوچک‌تر شده و به دنبال اون اتاق خواب‌هایی کوچک که ممکنه تمام وسائل در آن قرار نگیرند. طراحی برای فضاهای کوچک به راحتی قابل انجامه به طوری که تختخواب کمجا نصب می‌شود و به راحتی جمع میشه و موقع استفاده فقط در فضای اتاق قرار می گیره.

کفپوش دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

اگر در اتاقمان جایی برای پاتختی نداریم، انتخاب شلف یا قفسه‌های دیواری می تواند چیدمان اتاقمان را زیبا کند. تززینات به کار رفته در اتاق در میزان انرژی و نیز نور و فضا بسیار موثر هستند. به عنوان مثال در اتاق‌های کوچک باید از رنگ‌های روشن و نیز تزییناتی به رنگ روشن استفاده کرد تا فضا بزرگتر جلوه کند. یادتان باشد که تخت خواب با اندازه بزرگی که نسبت به باقی وسایل در اتاق خواب دارد، معمولا به نقطه کانونی فضا تبدیل می شود. توجه داشته باشید، طبق توصیه طراحان داخلی، فاصله تخت با دو دیوار کناری، بهتر است مانند تصویر زیر، حدود 1 متر باشد تا فضای مناسب برای رفت و آمد و قرار دادن میز پاتختی را داشته باشید.

  • دکوراسیون اتاق خواب از آن جهت حائز اهمیت است که شما بیش از یک سوم شبانه روز خود را در آن سپری می کنید.
  • آباژور، شمع و یا چراغ‌هایی با نور کم و ملایم استفاده کنید تا فضایی گرم و دنج به وجود بیاورید.
  • تززینات به کار رفته در اتاق در میزان انرژی و نیز نور و فضا بسیار موثر هستند.
  • برای خرید سرویس خواب در نظر داشته باشید که تنها ملاک شما برای این انتخاب نباید تنها زیبایی آن وسیله باشد بلکه باید از نظر طبی و سلامت هم تایید شده باشد.
  • با توجه به نور های مصنوعی و مخفی استفاده شده در اتاق خواب، خود این فضا یک تصویر دیدنی برای افراد ایجاد می کند .
  • همان‌طور که بالاتر گفتیم، فاکتورهای مختلفی بر هزینه دکوراسیون اتاق خواب تاثیر می‌گذارد.

بلند و ساده بودن پرده‌ها باعث بزرگ تر نشان دادن اتاق خواب و پرده با طرح های شلوغ، باعث کوچک نشان دادن فضا می‌شود. و اما تصویر زیر را ببینید، به بهینه‌ترین شکل ممکن از فضا استفاده شده و تمامی المان های لازم برای یک دختر نوجوان در آن طراحی شده است. طراحی تخت خواب در بخش بالایی کمد یکی از بهترین کارهای ممکن بوده است. اگر در اتاق خوابمان از تختخواب‌هایی که در قسمت بالا و یا پایین تخت فضایی به عنوان باکس دارند استفاده کنیم، یا اینکه در اطراف تخت خواب شلف قرار دهیم و حتی در بخش پایینی تختمان پاف قرار دهیم، حتما فضایی جذاب خواهیم داشت.

http://dongfengblog.ir