40 مدل دکوراسیون اتاق خواب 12 متری خدمت از ما | dekoralsystem

البته این نوع مجله خبری دکورال سیستم فضای اتاق خوابتان را متعادل و زیباتر نیز جلوه می دهد. این سبک از آن دسته سبک‌های دکوراسیون اتاق خواب پرطرفدار از سوی زوج‌های جوان و با احساس است. یک اتاق خواب رمانتیک می‌تواند محیطی گرم، دنج و آرامش‌بخش را برای افراد به وجود آورد. اتاق خواب‌های رمانتیک سبک خاص و مشخصی ندارند و می‌توان آن‌ها را مدرن یا حتی ساده هم طراحی کرد.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه لاکچری

پیش از دیزاین اتاق خواب، باید در نظر داشت که این اتاق برای چه افرادی و با چه سلایقی قرار است طراحی شود. به عنوان مثال دیزاین اتاق خواب دخترانه و پسرانهبا توجه به سن و خصوصیات روحی آن ها می تواند متفاوت باشد. نکاتی که در این مقاله به آن ها پرداختیم، عمومی بوده و صرف نظر از سن و جنسیت و سلایق شما می تواند کمک کننده شما در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق تان باشد.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

پس از تخت خواب (یا حتی پیش از آن!) کمد مهم ترین و کلیدی ترین المان و مبلمان اتاق خواب است. توصیه من به عنوان طراح دکوراسیون اینست که برای اطمینان خاطر از برقراری تعادل طرح و رنگ، از اکسسوری های کلاسیک برای اتاق های بزرگتر و تزیینات ساده تر متمایل به مدرن برای اتاق خواب های کوچک یا دارای نور کم استفاده نمایید. دکوراسیون داخلی اتاق که با توجه به طراحی داخلی جای تخت خیلی مناسب نیست و بهتر بود جلوی پنجره گرفته نمیشد. همانطور که در مقاله های مربوط به دکوراسیون اتاق خواب برای بزرگترها گفته شد اتاق خواب افرادی که بزرگتر هستند نیاز به آرامش دارد و آسایش در اتاق خواب بزرگترها اولین هدف است. تصور بیشتر افراد این است که در اتاق خواب کوچک از فرش کوچک استفاده کنند، اما این مورد فضا را دلگیرتر می کند. بهتر است برعکس از فرش های بزرگ در خانه های کوچک استفاده نمایید.

  • وسایل ریز و کوچک باعث شلوغی محیط و کوچک به نظر رسیدن آن می شوند.
  • اگر سوالی داشتید طراحان دکوراسیون اتود در دیدگاه های همین مطلب پاسخگوی شما هستند.
  • وجود پنجره، آینه، کتابخانه، گلدان، آباژور، مبل و … همگی از مواردی است که به صورت مینیمال می توانند در اتاق خواب با طراحی مدرن مورد استفاده قرار بگیرند.

چینش و دکور این سبک از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند و شما برای طراحی و دکوراسیون آن انتخاب‌های بسیاری دارید. برای داشتن یک اتاق زیبا و ساده استفاده از آجر بهترین پیشنهاد می باشد؛ زیرا در عین مقرون به صرفه بودن، از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و به راحتی می توان هر نوع سبک طراحی را با آن پیاده سازی کرد. بهتر است تختخواب را در دورترین نقطه از در اتاق خواب قرار دهید ولی در عین حال زمانی که روی تختخواب دراز کشیده‌اید درب اتاق خواب را ببینید. برای تختخواب دونفره بهتر است طوری قرار بگیرد که از دوطرف فضای کافی برای هریک از زوجین قرار داشته باشد. پرده اتاق خواب، بهتر است به راحتی باز و بسته شود و مانع باز شدن پنجره نباشد. با اینکه در طراحی خانه­ های امروزی به بحث نورگیری اتاق خواب توجه می­ شود ولی به طور کلی اتاق خواب به دو صورت پنجره ­دار و یا بدون پنجره دیده می­ شود.

http://dongfengblog.ir

به پینترست نگاهی بیندازید و اتاق خواب هایی را که دوست دارید سنجاق کنید، مجلات دکوراسیون را ورق بزنید و شروع به دنبال کردن حساب های اینستاگرامی کنید که سبک خانه آنها را دوست دارید. دکوراسیون اتاق خواب برای کودکان مهم است زیرا محل خواب و بازی است و باید محیط به گونه ای باشد که کودک در آن آرامش داشته باشد. فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است .

شما در کدام شهر به دکوراسیون اتاق خواب نیاز