40 مدل دکوراسیون اتاق خواب 12 متری خدمت از ما | dekoralsystem

فراموش نکنید مجله خبری دکورال سیستمخواب بهتر است به دیوار اصلی اتاق چسبیده باشد. برای تختخواب یک نفره به دلیل کوچکتر بودن و استفاده یک نفر از آن آزادی عمل بیشتری وجود دارد. استفاده از گل و گلدان ها در فضای خواب قاعده مشخصی ندارد و به خلاف دکوراسیون پذیرایی، می توانید بنا به علاقه مندی و سلیقه خود از گیاهانی که به آن ها علاقه مندید در دکوراسیون اتاق خواب شخصی تان استفاده کنید. برای تغییر دکور اتاق خواب هایی که رنگ های خنثی و ساده ای مانند تونالیته های طوسی، خاکستری و کرم در آن ها به کار رفته است، کافیست کمی تناژ رنگی جیغ و هیجان انگیز به آن ها بیافزایید.

اندازه فرش مناسبی را برای دکور اتاق خواب انتخاب کنید!

پس اگر به سبک دکوراسیون مینیمال علاقه دارید از تاج تخت استفاده نکنید. نمونه­‌‎های ساده و مدرن پرده‌­های تاج تخت برای دکوراسیون سبک مدرن نیز می‌­تواند استفاده شود. رنگ بندی یکی از ارکان مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب است.

۱۰ ترفند برای بزرگ تر نشان دادن حمام کوچک

در مدل اتاق خواب سنتی از روتختی های چهل تکه و کوسن ها و بالشت های ترمه دوزی شده استفاده می شود. به طور معمول این سبک برای فضاهایی با آب و هوای سرد، مناسب هستند زیرا در آن از پتوهایی بسیار کلفت استفاده می شود که برای فصولی مانند بهار و تابستان مناسب نیستند. لازم به ذکر است که این سبک برای افرادی مناسب است، که شیفته مد و تکنولوژی امروزی نیستند و مایل‌اند ساعاتی از روز را به دور از دغدغه‌های روزانه‌، با مرور خاطرات خوش گذشته و عکس‌ها و وسایل قدیمی خاص خود سپری کنند.

کناف پشت تلویزیون + جدید ترین مدل‌های دکوراسیون پشت تلویزیون

هنگامی که برای خرید مبلمان اتاق خواب آماده هستید، با یک پلان کف و طراحی سنجیده فضا شروع کنید. مبلمان باید متناسب با اتاقی باشد که در آن قرار میگیرد – این امر به ویژه در مورد مبلمان اتاق خواب صادق است. اگر سقف بلند است، یک تخته سر بلند کمک می‌کند تا به وضوح اندازه آن را کاهش دهید. اگر اتاق خواب شما بزرگ است، مبلمانی را انتخاب کنید که مناسب فضای بزرگتر نیز باشد. یک صندلی و عثمانی اضافه کنید یا یک تکه مبلمان را در انتهای تخت قرار دهید تا به پر کردن متراژ اضافی کمک کند.

http://dongfengblog.ir

در ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب باید گفت که بهتر است در اتاق خواب، بخصوص اتاق خواب‌های کوچک، از کمدهایی با درب‌های کشویی استفاده کنیم تا به راحتی بتوانیم آنها را باز و بسته کنیم. استفاده از ایینه در اتاق خواب به دلیل داشتن انعکاس نور فضایی بزرگ‌تر و جذاب‌تر به ما نشان می‌دهد که کمدهای آیینه‌دار هم پیشنهاد خوبی است که در فهرست ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب بشمار می رود. اما در مقابل رنگ های قرمز، زرد و نارنجی، رنگ های پر انرژی و محرکی هستند. پس این نوع رنگ ها را بهتر است به جای دیوارها، در دکوری و اکسسوری های کوچک وارد دکوراسیون اتاق خوابتان کنید. طراحی اتاق خواب کلاسیک جلوه زیبایی دارد و حس اشرافی و سلطنتی القا می‌کند.

  • ۳۸- دکوراسیون اتاق خواب با رنگ های تیره معمولا علاقه مندان کمتری دارند .
  • کمد دیواری از مفیدترین ایده‌های دکوراسیون و طراحی داخلی است که این فرصت را به شما می‌دهد، اتاقی همیشه مرتب داشته باشید.
  • در همه این موارد بهتر است به این نکته دقت کنید که تمام اجزا با هم هماهنگی داشته باشند.
  • برای کفپوش های اصلی اتاق خواب مانند سرامیک، پارکت و سنگ، می توانید بنا به علاقه و سلیقه و اقلیم منطقه ای که در آن سکونت دارید یکی از انواع کفپوش ها را برگزینید.
  • اگر اتاقی کلاسیک دارید، به دنبال پرده‌های پارچه‌ای بروید زیرا مناسب‌ترین گزینه برای این سبک دکوراسین هستند.