Duolingo: language lessons برنامه‌ها در Google Play | iranbritish

تصحیح پاسخ شما به صورت کامپیوتری انجام می‌گیرد اما پس از آن یک مدرس هم پاسخ آزمون را بررسی می‌کند. نمره نهایی آزمون شما عددی بین 10 تا 160 خواهد بود که پس از 48 ساعت اعلام می‌شود. نتایج آزمون ظرف 48 ساعت تایید می‌شود و نیازی نیست زمان زیادی منتظر نتیجه آزمون بمانید.

نرم افزار دولینگو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که با دوستان خود در یادگیری زبان به رقابت بپردازند. از سطوح مقدماتی و ساده تا پیشرفته و حرفه ای، جملات را یاد داده و علاوه بر آن اشتباهات افراد را نیز تذکر خواهد داد. یادگیری زبان انگلیسی به کمک نرم افزار duolingo لذت بخش خواهد بود و باعث خستگی و بی رمقی یادگیرنده نخواهد شد. بخش سوم آزمون دولینگو ، شامل دو تسک می­‌باشد، انجام یک مصاحبه ویدئویی و نوشتن یک نمونه رایتینگ. که هر دو آن­ها همراه با نمره آزمون شما برای موسسات و دانشگاه­‌هایی که می­‌خواهید، ارسال می­‌شوند.

شاید این پرسش در ذهن شما ایجاد شده که چه کسی از تقلب من با خبر می شود؟ به محض اینکه آزمون شروع شد نرم افزار آزمون صفحه نمایش شما را ضبط می کند؛ همچنین این نرم افزار دارای پروتوکل هایی است که خروج از مرورگر یا باز کردن تب جدید را تشخیص می دهد. همانطور که در مقررات آزمون زبان انگلیسی Duolingo صریحا اعلام شده است دولینگو این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت صلاحدید، آزمون شما را تایید نکند یا حتی نتایج آزمون های قبلی شما را باطل اعلام کند بی اینکه پولتان را استرداد کند. بسته به شدت تخلف و تقلب شرکت کنندگان ممکن است از شرکت مجدد به صورت دائمی محروم شوند. برخی از آزمون‌های انگلیسی به صورت آفلاین برگزار شده و مجبور به حضور در محیط آموزشگاه هستید اما برای آزمون دولینگو تنها به یک کامپیوتر و اینترنت پایدار نیاز دارید، فرقی نمی‌کند در کجای دنیا زندگی می‌کنید. شرکت در آزمون آنلاین دولینگو پیچیدگی خاصی نداشته و همین سادگی باعث محبوبیت بالای آن بین زبان آموزان شده است.

دوره آمادگی آزمون دولینگو

• از جمله دیگر ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد اپلیکیشن دولینگو وجود hall of fame است که به تالار مشاهیر دولینگو معروف است. برای رفتن و دسترسی به این تالار باید در یادگیری زبان مداومت داشته باشید و تعداد روزهای یادگیری یا همان streak خود را افزایش دهید تا در لیست مشاهیر قرار بگیرید. آزمون دولینگو بصورت آنلاین و در 60 دقیقه برگزار می‌گردد و 4 مهارت شنیداری، مکالمه، خواندن و نوشتن شما را می‌سنجد، هزینه آن 49 دلار و جواب آن طی 24 الی 48 ساعت اعلام می‌گردد و نمره آن بین 10 تا 160 می‌باشد. کلاس های خصوصی آمادگی آزمون دولینگو شامل ۱۰ جلسه می باشد که با تعداد ۱ یا ۲ زبان آموز تشکیل می شوند. دوره های آمادگی آزمون دولینگو در هر دو حالت آنلاین و حضوری در بالاترین کیفیت آموزشی براساس بهترین منابع آموزشی برگزار می شوند.

فریزبوک – یادگیری زبان

در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله دولینگو قرار دارند. بهترین استراتژی برای کسب نمرات بهتر این است که تا آنجا که می توانید بنویسد و مواردی را که نمی دانید کنار بگذارید بنابراین اگر پاسخ شما کلمات جا افتاده ای داشته باشد ولی بقیه جمله کامل تر باشد نیز قابل قبول است. فراموش نکنید که مدرک شناسایی معتبر، برای صحت سنجی نام دقیق شما مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ولی دقیقاً در همین درس‌های آخری است که شما بیشتر از هر موقع دیگری به تاپیک‌های پر و پیمان نیاز پیدا می‌کنید.
  • شاید در نوشتن این مقاله کمی بیش از حد روی نکات منفی تمرکز کردم، ولی دلیلش این بود که دولینگو به‌قدر کافی معروف شده و نیاز به معرفی و توصیه شدن ندارد.
  • با این‌که وعده‌ی پشت دولینگو این است که فرآیند یادگیری زبان را جذاب کند و آن را از محیط خشک کلاسی مبتنی بر حفظ کردن نجات دهد، ولی در درخت‌های مهارت جلوتر این دقیقاً اتفاقی است که می‌افتد.
  • این داستان‌ها علاوه بر این‌که از لحاظ صداگذاری کیفیت بالایی دارند، بلکه خودشان هم بامزه هستند و شخصیت‌های دوست‌داشتنی دارند و زبانی که در آن‌ها به کار رفته، در عین ساده و قابل‌فهم بودن برای یک زبان‌آموز، کاملاً طبیعی و باورپذیر است.
  • در تسک دوم، مانند تسک اول، می­‌بایست از میان دو موضوع پیشنهادی، یکی را انتخاب کنید و در مدت زمان 3 تا 5 دقیقه پاسخ خود را به صورت یک متن بنویسید.
Duolingo: language lessons برنامه‌ها در Google Play | iranbritish